Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Nerden başlasam bilemiyorum. ÖNCELİK ile OYUNU çeviren ve PDF açıklama hazırlayan ARKADAŞ'a Sevgi ve Saygılarımı sunarım. Çok çok teşekkürler. O olmadan hiç oynanmıyor. Kendisine gönlümden 5 YILDIZ veriyorum.

Oyuna gelecek olur isek Haftalık döngülü, günlük ve saatlik oyun OK. Ama sakına ne Girl house nede başka bir oyun gibi düşünmeyin. Haftanın o günü o saatde o İŞE başlayıp bir noktaya getirip, Haftaya yaptıklarınızın aynısını yanlış seçimler yapmadan ilertletmeniz lazım. Rehbersiz aşırı zor. Görevleri anlamıyorsunuz çünki. Belli bir görev yönlendirmesi yok. Bir çatal kaşık olayı var, tam kombinasyonu 16 olarak hesapladım. yani 16 hafta aynı saatde aynı yerde bulunup gecen hafta yaptıgınız secimleri yapacaksınız da sonuça ulaşacaksınız.

Tabi bunları yapar ikende skilleriniz ( özelliklerinizin) şartları karşılaması lazım. Oyunun zamanı ile oynarım ben, aynı zamanı ilerletirim diyorsanız REHBER eşliginde oynanabilir.

Grafikler ise bana göre yeterli değil. Arka planlar çok iyi fakat karekterlerin ayrıntı ve cizimleri yetersiz. Hareketli sahneler tam tatmin etmiyor :) ( çizim ve kalite olarak). Hele hele14 Gb. oyun yapıyorsun, rezillik diz boyu yani.....

Karekter sayısı az. Karekterler ile iletişim sadece görev yaparsan acılıyor veya iletişime geçiyor. 2 ana bayan ana kız var, bir hizmetci bide senin eski sevgilin. Onlarda ölme eşşegim ölme yani. Kontroller desen alışınca zor değil fakat odalardan cıkmak için çok kapılara tıkladım yalan yok. 25-30 hafta hilesiz oynadım. Sonra hileleri acıp oynadım. Farkı skil kasma yerine görevleri, tabi bulup da anlarsan yapmaya çalışmak. Bir müddet sonra sıkılıyorsun. Bazı aynı görevleri 3 veya 5 kere yapmadan yani her hafta yapacaksın onu geçmiyor ve ilerlemiyor.

Son söz Oynanır mı ? Gamer değil isen ben günde 1-2 saat takılayım, vaktim çok 2-3 ay oynarım kafa dagıtmak için dersen........ Belki bir karekterlerin itici olmalarından dolayı gideri var. Yoksa uzak durun internetinize yazık.....

Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile...

O

ottosm84

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Google Drive linki için neden hep erişim istiyor

Babmerbu

Babmerbu

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
cloud linkinde trojan tespit ediyor sistem ?? Kontrol edebilir misiniz

Y

ymakine

Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun Cidden Süperdi 2.Oyunu Varmı Yada Bunun bir oyunu daha olduğu yazıyordu finalde hangisi acaba

A

ADALET

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna gece başladım şu saat oldu bir arpa boyu yol gidemedim. Karakterleri beğendiğim için inat ettim oyunun döngüsünü kıramadım gitti. Masörü 1 kere arayabildim muhtemelen tekrar aramam lazım uygun zamanı tutturamadım bir türlü. Her haftalık döngüde belki sadece ek bir seçenek daha geliyordu aynı sahnelere. Yeni sahneleri açamadım kafayı yedim az önce bıraktım saldım buraya geldim yorumlara bakındım PDF'yi açıp okumam lazımmış sanırım kafamı sqdqcfakym.

A

ADALET

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugün PDF dosyasını okudum sayfalarca yazıyı kim yazdıysa helal olsun. PDF okuyarak bile oynanacak oyun değil ben hiç bir oyuna bu kadar kafa patlatmadım aw pes ettim. X günü şu saatte bunu yapacaksın diyor, sonraki anlatımda bir kaç saat öncesini söyleyerek şunu yap diyor hadi işin yoksa 1 hafta daha bekle falan hadi onu da geçtim ben her şeyi kafamda tutamam ki oyuna entegre edilmesi gereken şeyler bunlar koy sıraya görevleri yapalım tek tek aq gerçekten kafam durdu artık benden bu kadar. Elena belki başka bir oyunda...

K

korkmaz1

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Mail ru çok yavaş indirme yapıyor başka dosyalarıda aynı şekilde yapıyor nasıl çözebilirim?

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun dikkati mi çekti fakat, indirdikten sonra bir not ile karşılatım, bazı sebeplerden dolayı oyunun dil sürümüyle ilgili belli başlı problemlerinin olduğu ve seçimlerde biraz karmaşa yaşandığı gibi şeyler yazılmış. 14 gb çok büyük bir boyut ve bu sorun var ise bence bu oyununun tam şekilde sorunu çözüldüğünde paylaşılması taraftarıyım. Oyunu indirdim fakat bu problemlerinin olduğu okuyunca pek oynama hevesim kalmadı. Eğer seçimler vb şeyler etkilenecekse indirmeye değmeyecek bir oyundur.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyun dikkati mi çekti fakat, indirdikten sonra bir not ile karşılatım, bazı sebeplerden dolayı oyunun dil sürümüyle ilgili belli başlı problemlerinin olduğu ve seçimlerde biraz karmaşa yaşandığı gibi şeyler yazılmış. 14 gb çok büyük bir boyut ve bu sorun var ise bence bu oyununun tam şekilde sorunu çözüldüğünde paylaşılması taraftarıyım. Oyunu indirdim fakat bu problemlerinin olduğu okuyunca pek oynama hevesim kalmadı. Eğer seçimler vb şeyler etkilenecekse indirmeye değmeyecek bir oyundur.
Oyunda çeviri konusunda sıkıntı yok sadece yapımcıdan kaynaklı hatalar var.

S

Silinen üye 6139

ben oyunu indirdim yükleme aşamasında %99 da kalıyor. oyunun boyutundan dedim geç yüklenir ama 2 saat geçti yüklenmedi. oyunun yükleme kısmında hata veriyor ondan olabilir.yardımcı olursanız sevinirim

S

Silinen üye 6139

mesela hackn stalk 2 oyununu indirdim sonuçta aynı oyun motoru yapımlı bu sıkıntısız açıyor

Üst Alt