Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
ben oyunu indirdim yükleme aşamasında %99 da kalıyor. oyunun boyutundan dedim geç yüklenir ama 2 saat geçti yüklenmedi. oyunun yükleme kısmında hata veriyor ondan olabilir.yardımcı olursanız sevinirim
Defender ve virüs programlarınızı kapatıp, oyunun klasörü içindeki Clear Exe programını yönetici olarak çalıştırınız. Sorununuz çözülecektir.

S

Silinen üye 6139

dostum dediğin gibi yaptım ama aynı hatayı verdi yine hata resmini yolluyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20220607_083320.jpg
    IMG_20220607_083320.jpg
    852.1 KB · Görüntüleme: 17
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;
Nerden başlasam bilemiyorum. ÖNCELİK ile OYUNU çeviren ve PDF açıklama hazırlayan ARKADAŞ'a Sevgi ve Saygılarımı sunarım. Çok çok teşekkürler. O olmadan hiç oynanmıyor. Kendisine gönlümden 5 YILDIZ veriyorum.
Oyuna gelecek olur isek Haftalık döngülü, günlük ve saatlik oyun OK. Ama sakına ne Girl house nede başka bir oyun gibi düşünmeyin. Haftanın o günü o saatde o İŞE başlayıp bir noktaya getirip, Haftaya yaptıklarınızın aynısını yanlış seçimler yapmadan ilertletmeniz lazım. Rehbersiz aşırı zor. Görevleri anlamıyorsunuz çünki. Belli bir görev yönlendirmesi yok. Bir çatal kaşık olayı var, tam kombinasyonu 16 olarak hesapladım. yani 16 hafta aynı saatde aynı yerde bulunup gecen hafta yaptıgınız secimleri yapacaksınız da sonuça ulaşacaksınız.
Tabi bunları yapar ikende skilleriniz ( özelliklerinizin) şartları karşılaması lazım. Oyunun zamanı ile oynarım ben, aynı zamanı ilerletirim diyorsanız REHBER eşliginde oynanabilir.
Grafikler ise bana göre yeterli değil. Arka planlar çok iyi fakat karekterlerin ayrıntı ve cizimleri yetersiz. Hareketli sahneler tam tatmin etmiyor :) ( çizim ve kalite olarak). Hele hele14 Gb. oyun yapıyorsun, rezillik diz boyu yani.....
Karekter sayısı az. Karekterler ile iletişim sadece görev yaparsan acılıyor veya iletişime geçiyor. 2 ana bayan ana kız var, bir hizmetci bide senin eski sevgilin. Onlarda ölme eşşegim ölme yani. Kontroller desen alışınca zor değil fakat odalardan cıkmak için çok kapılara tıkladım yalan yok. 25-30 hafta hilesiz oynadım. Sonra hileleri acıp oynadım. Farkı skil kasma yerine görevleri, tabi bulup da anlarsan yapmaya çalışmak. Bir müddet sonra sıkılıyorsun. Bazı aynı görevleri 3 veya 5 kere yapmadan yani her hafta yapacaksın onu geçmiyor ve ilerlemiyor.
Son söz Oynanır mı ? Gamer değil isen ben günde 1-2 saat takılayım, vaktim çok 2-3 ay oynarım kafa dagıtmak için dersen........ Belki bir karekterlerin itici olmalarından dolayı gideri var. Yoksa uzak durun internetinize yazık.....
Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile...

K

Kadirccc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanıtlar sanız sevinirim bu oyun 32 bit sistemlerde çalışıyor mu acaba ona göre indirecegim

T

Tekmill

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
permission denied yazıyor ve %99 kalıyor çözümü varmıdır

P

polibaba35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun dosyalarında trojan var ilk defa sıtenızde bu basıma geldı çok sasırdım beklemezdım boyle olmasını

Üst Alt