Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anti-virüs ve Windows Defender kapatmanız lazım.
kapattım herşeyi ama aynı şekilde 99 da kalmaya devam ediyor silip tekrar yüklemekten başka çare kalmadı çok uzun sürdüğü için çekiniyordum ama tek seçenek gibi duruyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
kapattım herşeyi ama aynı şekilde 99 da kalmaya devam ediyor silip tekrar yüklemekten başka çare kalmadı çok uzun sürdüğü için çekiniyordum ama tek seçenek gibi duruyor
Eğer %100 kapalıysa böyle bir sorun almamanız gerekiyor. Bunun haricinde bir çözüm yolu şu anlık öneremiyorum.

S

safkan61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet, yanında 4 oyun ile beraber Betaya girecek ve Betası sona erdiğinde herkese açılacak. Fakat oyunun aşırı uzunluğundan ötürü, uzun sürebilir.
dostum reklamsız kolay indirme yolu yokmu 2 sattir indiricek bir yer bulamadım ????

Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Görev için hackleme öğrenmem gerekiyor YouTube girip hacker dersine giriyorum bunda sıkıntı yok hacklemeyi öğreniyor ama oyun hile yapmış gibi ilişkiler 99999 falan vesayre oluyor hepsinde

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Görev için hackleme öğrenmem gerekiyor YouTube girip hacker dersine giriyorum bunda sıkıntı yok hacklemeyi öğreniyor ama oyun hile yapmış gibi ilişkiler 99999 falan vesayre oluyor hepsinde
Oyunun rehberine baktınız mı? Belki hile yapmış olabilirsiniz.

Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
[QUOTE="MRainb0w, post: 64477, member: 94"] [B]Oyunun rehberine baktınız mı? Belki hile yapmış olabilirsiniz. [/B] [/QUOTE] Soran olucaktır benim gibi hile şart bulunmuş yani hilesiz yapılmak çok fazla zaman istiyor hilesiz oynanamaz bi oyun halinde oynamak istiyenlere de iyi eğlenceler

1

131231231

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam kız arkadaş gorevinde tokatladım adam beni evden attı?

V

Vipozmekik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun bir yerde takılıp kalıyor ilerleyemiyorum
mesela zari den araaba anahtarını alamadım
elena nın beni uyandırması gerekiyordu uyandırmıyor

V

Vipozmekik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ayrıca christina nın görevleri de ilerlemiyor
örneğin ne sabah banyoda sakso çekiyor ne partiden gelince havuzun orda sakso çekiyor ne de gece mutfakta bill gelince sakso çekiyor
antremanda atıştırmalık da olmuyor

A

AlprTR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zariden araba anahtarı alınmıyor çözümü varmı arkadaşlar ?

S

Saliva

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çözünürlük bu şekilde kalıyor pc ye tıklıcam tıklıyamıyorum nasıl çözerim?

1665167140786.png

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyunu indirecektim %99'da indirme durdu. Allah'tan fiber internet varda 15 dakikamı aldı en fazla. Bir daha indireceğim ama bilginiz olsun böyle bir sorun var. (IDM ve FDM ile indirmeyi denedim iki kez. Antivürüs kullanmıyorum ve Being A Dik'i sorunsuz indirmiştim.)

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Telefon nasıl açılıyor bunda. Ayrıca karakter bildiğin. o.çocuğu çıktı be arkadaş iğrendim resmen.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Gördüğüm en kötü oyun be! Cidden 1 saat yetti. :(

J

jakepawel34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam merhaba exe uygulamasının oyunun dosyalarını nereye kurduğunu bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz

Üst Alt