Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Rehber finale kadar mı acaba?

Y

Yunus4545

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
0$
oyun açılmıyor %99 kalıyor Mackenzie

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (53).png
    Ekran Görüntüsü (53).png
    75.9 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
irctech

irctech

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kayıt özelliği nasıl oluyor acaba menü kısmını açıyorum ama kayıt veya yükle kısmı çıkmıyor. Oyunda ilerleme kat ettikten sonra kayıt olmuyor otomatik kayıt özelliği de olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim...

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kayıt özelliği nasıl oluyor acaba menü kısmını açıyorum ama kayıt veya yükle kısmı çıkmıyor. Oyunda ilerleme kat ettikten sonra kayıt olmuyor otomatik kayıt özelliği de olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim...
ekran resmini atarmısınız

D

doct

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun %99 yüklemede takılı kalıyor 3 gündür aynı nasıl çözerim bilen var mı?

irctech

irctech

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chris partisinde her ikisini de nasıl ikna edebilirim? şişe çevirmede hangi seçenekleri işaretleyeceğim oyun adımlar kısmında belli bir yere kadar söylüyor sonra ikna etmen gerekiyor diyor işte oradan sonra diyaloglar devam ediyor hangileri işaretlenmeli?

E

ertan0041

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosya yok hatası alıyorum indirirken sebebi nedir

Ekli dosyalar

• ada.png
    ada.png
    2 KB · Görüntüleme: 18
B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Cloud ile indirirken internet gidip geldiğinde böyle hata veriyor.

F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun açılırken gelen siyah ekranda bilgilerimi giriyorum enter a bastıktan sonra bir daha tepki yok. Siyah ekran gidiyor fakat oyun ekranı gelmiyor. Nasıl çözebilirim? (Bu arada önce Cloud indirme yaptım sonra hata olmuştur diye silip Mega'dan tekrar indirdim)

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyun açılırken gelen siyah ekranda bilgilerimi giriyorum enter a bastıktan sonra bir daha tepki yok. Siyah ekran gidiyor fakat oyun ekranı gelmiyor. Nasıl çözebilirim? (Bu arada önce Cloud indirme yaptım sonra hata olmuştur diye silip Mega'dan tekrar indirdim)
Siyah ekrandan kastın giriş yapılan kısım ise, giriş yaptıktan sonra oyun dosyalarını işliyor bilgisayarın. O kısımda bir süre bekletmesi normal.

F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Siyah ekrandan kastın giriş yapılan kısım ise, giriş yaptıktan sonra oyun dosyalarını işliyor bilgisayarın. O kısımda bir süre bekletmesi normal.
İşte bir süre değil hiç açılmıyor. 1 saat sonra da açılmıyor...

F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
IP ile alakalıymış VPN ile Türkiye'ye bağlandığımda çözüldü fakat bir sorum daha var. Bu oyun hileli mi acaba? Neden her şeyim full

Üst Alt