Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Yakari35

Yakari35

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Çok karışık oyun, 2,5 paket sigara bitirdim stres yapıyorum oynarken gelişmiyor olaylar. Hizmetçiyi evde kalmaya ikna ediyorum ama o Asher denen adam ile konuşmaya giremiyorum bile. Yarın saçlarımı 3 numara kestircem o derece kabusu yaşattı oyun. Kime gitsem herkes köpek çekiyor elemana, 100 küsür gün oldu hayal dünyası ötesine geçedim daha :)
Biraz gec gördüm yorumunu usta sen bunda sigara paketi bitirdiysen fashion business oyna kafayı yersin

• Beğen
Tepkiler: G23
F

Faerblaed

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kanka peki hile kullanımına ne diyosun hilesiz akar mı zor mu kasılmak veya bas gec direk mi diyosun
Biraz geç yazıyorum kanka da şöyle anlatayım. Patronun verdiği işleri yaparak parayı rahat kasıyosun. Ondan sonra geri kalanı sadece yetenekleri spamlamak oluyor. "Güne başla > Spamla > Uyu" döngüsü oluyor bi süre. Ama işte buna uğraşmak istemiyorsan hileyi kullanıp hepsini fulleyebilirsin. Zaten o hack dersleri kısmını ilerde mecbur alman gerekecek o yüzden istemesen de hileyi yaptırıyor. Ben o yüzden her şeyi hilesiz yaptım, artık en sonda da mecbur o dersi almak zorunda kalmıştım. Ama zaten her şeyi fullemiştim bi farkı olmadı :D Bütün ev halkıyla ilişkim falan iyiydi. Sadece hiddetle rehberi kullanmanı öneriyorum. Yoksa kafanda saç kalmıyor haberin olsun.

checkupp

checkupp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tanıtım 4. Gün yatağa girince donuyor. Tekrar açıp tanıtımı atla dediğinde gene donuyor . Su sorunu çözebilen birisi varmi

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Tanıtım 4. Gün yatağa girince donuyor. Tekrar açıp tanıtımı atla dediğinde gene donuyor . Su sorunu çözebilen birisi varmi
Sorun yüksek ihtimalle bilgisayar sisteminiz düşük kaldığı için yaşanıyor. Bizlik bir durum yok.

Globalemon

Globalemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
biri bilgisayar için kurulumu anlatabilir mi detaylıca gerekli programları kurdum ama bi sonuca ulaşamadım teşekkürler

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
biri bilgisayar için kurulumu anlatabilir mi detaylıca gerekli programları kurdum ama bi sonuca ulaşamadım teşekkürler
Exe dosyasına tıklayıp açıyorsunuz, kurulum otomatik olarak yapılıyor. Ekstra bir program kurmanız gerekmiyor.

H

HUGUYS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar oyunu 3 kez silip yüklememe rağmen bir türlü çalıştıramıyorum sürekli hata veriyor neden acaba

omrfrksylmz

omrfrksylmz

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hileyle, rehberle 8-10 saat sürdü, zor bir oyun ama değdi :D şiddetle tavsiye ediyorum.

H

HUGUYS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yüzde 99 a kadar doluyor sonunda eror veriyor açılmıyor

L

lucifer52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
rar şifresi nedir indirdim ama rarda şifre var

S

savagekraviz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Google drive neden calismiyo bilgisi olan ?

S

savagekraviz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam hileleri nasil calistiriyoruz ?

Üst Alt