Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
C

conresa1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
siz mi koyuyorsunuz bilmiyorum ama trojan var ama o kadar da emek var hakkınızdır elinize sağlık

F

Faerblaed

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ev partisi görevi buga girdi sanırsam. Chriss'in kazanmasına izin versem bile erkenden gidip yatıyor. Ona açılmak gibi bi sahne çıkmıyor. Bu bug nasıl düzeltilir?

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 4 günü oynadıktan sonra oyun çökmesi düzeltildimi

F

Faerblaed

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ev partisi görevi buga girdi sanırsam. Chriss'in kazanmasına izin versem bile erkenden gidip yatıyor. Ona açılmak gibi bi sahne çıkmıyor. Bu bug nasıl düzeltilir?
Çözdüm sorunu tamamdır. Oyunu da bitirdim ama gerçekten bitiridğim bu kadar sorunlu ama bi o kadar güzel oyunlardan biriydi. Kesinlikle ilk başlarda pek kullanmanıza gerek yok ama bir süre sonra rehbere bakarak oynamaya çalışın. Müneccim !#%& yemediyseniz çoğu seçimi bilemiyorsunuz çünkü. Ondan sonra oyun döngüsünde dolaşır durursunuz.

Z

zerdax

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Milf cıty,Treassure of nadia,Being a dik oynadım bunlar gibi uzun oyunlar önerebilirmisiniz ?

C

Crazy

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
SAVE DOSYASI NEREYE YÜKLENİYOR

C

Crazy

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
OYUNUN BİTMİŞ SAVE DOSYASI VARMI

Yakari35

Yakari35

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Çözdüm sorunu tamamdır. Oyunu da bitirdim ama gerçekten bitiridğim bu kadar sorunlu ama bi o kadar güzel oyunlardan biriydi. Kesinlikle ilk başlarda pek kullanmanıza gerek yok ama bir süre sonra rehbere bakarak oynamaya çalışın. Müneccim !#%& yemediyseniz çoğu seçimi bilemiyorsunuz çünkü. Ondan sonra oyun döngüsünde dolaşır durursunuz.
kanka peki hile kullanımına ne diyosun hilesiz akar mı zor mu kasılmak veya bas gec direk mi diyosun

E

EyoKun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yine indirdim ve açılmadı. Herkes sorunsuz indirmiş gibi :(( sorun benim pc de galiba

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yine indirdim ve açılmadı. Herkes sorunsuz indirmiş gibi :(( sorun benim pc de galiba
Evet sizden kaynaklanıyor olabilir biraz sıkıntılı bir oyun sizin gibi böyle sorun yaşayan birçok kişi olmuştu.

Yakari35

Yakari35

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
ben kurana kadar göbeğim catladı sen rarı elinde tut kurmadan önce bütün antivirüs programıdır güvenlik duvarıdır hepsinin devre dısı olduğundan emin ol ondan sonra kur

Üst Alt