Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
staylex34

staylex34

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
arkadaşlar oyunu indirdim antivirüs falan hepsi kapalı oyun açılmıyor pencere açılıyor kullanıcı adı falan gelmeden kapanıyor

Sonofzeus

Sonofzeus

Kredi
0$
arkadaşlar oyunu indirdim antivirüs falan hepsi kapalı oyun açılmıyor pencere açılıyor kullanıcı adı falan gelmeden kapanıyor
Görev yöneticisinde turbo isimli ögenin görevini sonlandırın ve oyun dosyasını yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Eğer işe yaramazsa win 7 veya 8.1 uyumlulukta açmayı deneyin.

S

shiiva

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
böyle bir sorunla karşılaşıyorum. nasıl çözebilirim.

H

hemidil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu açamıyorum. oyun diske yazıyor ama sadece c diskine yazdığı için 10 gb tan fazla boş yerim yok. Başka diskte oyunu açmanın yolu var mı ?

H

hemidil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
WinRar dosyasını başka diske taşıyıp orada açmayı denediniz mi?
evet, başka diskte açıyorum ancak oyunu sadece c diskine yazıyor. orada da boş alan olmadığı için hiçbir zaman açamıyorum oyunu. Başka diske yazmasının imkanı yok mu

R

raxion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ellena'nın Rüyalar gerçek olması görevi bir türlü açılmıyor. 1 kere Bill odama geldi parayı kabul ettim her seferinde izle çıkıyor ama izle ve fotoğrafını çek çıkmıyor. Kaç kere başa sardım ama sürekli aynı İzle çıkıyor sadece bu konu hakkında ne yapmam lazım?

staylex34

staylex34

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ellena'nın Rüyalar gerçek olması görevi bir türlü açılmıyor. 1 kere Bill odama geldi parayı kabul ettim her seferinde izle çıkıyor ama izle ve fotoğrafını çek çıkmıyor. Kaç kere başa sardım ama sürekli aynı İzle çıkıyor sadece bu konu hakkında ne yapmam lazım?
izleye bastıktan sonra resmini çek çıkıyo diye hatırlıyorum dostum bide öyle dene

goorkem1829

goorkem1829

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu hata ile karşılaşıyorum, Windows defender ve bütün virüs programları kapalı durumda, 30 dakika kadar bekliyorum o ekranda tık yok.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-01-13 203201.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-13 203201.png
    23.5 KB · Görüntüleme: 38
goorkem1829

goorkem1829

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sorun halen devam ediyor herhangi bir gelişme yok yardımcı olursanız sevinirim.

S

Silinen üye 28892

Sorun halen devam ediyor herhangi bir gelişme yok yardımcı olursanız sevinirim.
Defender uygulamasından yakalanan dosyalara bakın. eğerki, datayı bulduysa izin verin. Eğer bu adımda olmazsa oyunun dosyalarını tamamen silip, tekrar rardan çıkarın. Çıkartırken, virüs programlarınızın herhangi biri açık olmadığına emin olun.

goorkem1829

goorkem1829

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sorunu dün itibariyle çözdüm, defenderi tamamen kapatamamışım kapalı sanmışım, her baştan yüklediğimde data dosyasını virüs diye yakalıyormuş. Yüklerken dikkatli olmanızı öneririm.

Q

qqqqqqu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reklamlı kısaltma linkinin yönlendirildiği bildirim.eu sayfası artık çevrimdışı olduğundan linkler kırık yönleniyor. Güncelleyebilir misiniz?

S

Silinen üye 28892

Reklamlı kısaltma linkinin yönlendirildiği bildirim.eu sayfası artık çevrimdışı olduğundan linkler kırık yönleniyor. Güncelleyebilir misiniz?
Güncellemememize gerek yok. Sizde bir sıkıntı var az önce denedim ve başarılı bir şekilde reklamları geçerek indirme bağlantısına attı.

imbusymom

imbusymom

Kredi
0$
1642463448418.png
böyle bir hata alıyorum %99 da kalıyor yardımcı olur musunuz ?

imbusymom

imbusymom

Kredi
0$
yukarı mesajdaki talimatları uyguladıktan sonra hatam düzeldi teşekkür ederim.

imbusymom

imbusymom

Kredi
0$
oyun içinde hile mevcut mu ?

Üst Alt