Lancaster Boarding House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Lancaster Boarding House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.Final
Nept

Nept

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kötü değil gayet oynanılabilir ama şu her seçeneği tek tek denettirme olayı biraz can sıkıcı oldu benim için. Karar yerini save alıp sonradan dönmek daha iyi olabilirdi istemediğim seçimleri tek tek izledim. Yine de oyun güzel çizimler falan gayet hoş

Ralsman38

Ralsman38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun PC boyutu 6.25 GB ama APK boyutu 400 mb? Herhangi bir eksiklik mi var yoksa bu kadar fark etmesi normal mi?

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sahnelerde animasyonlar oynamıyor. Hareketli sahneye geldiği zaman ekranda resim kalıyor ama hareket yok. Ses devam ediyor diyalog yazıları devam ediyor ama animasyonlar oynamıyor.

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sıkıştırma yapılıyor. İçerikte herhangi bir değişiklik / eksiklik yok. Bu kadar fark etmesi normal.
Oyunda o yüzden mi hata var yoksa? Hareketli olması gereken sahnelerde ekran donup kalıyor çünkü. Ses ve diyaloglar devam ediyor ama ekran sabit kalıyor animasyon oynaması gerekirken.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunda o yüzden mi hata var yoksa? Hareketli olması gereken sahnelerde ekran donup kalıyor çünkü. Ses ve diyaloglar devam ediyor ama ekran sabit kalıyor animasyon oynaması gerekirken.
Cihazınızdan kaynaklı bir problem olması olası çünkü başka bu tarz problem yaşayan birisini görmedim.

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cihazınızdan kaynaklı bir problem olması olası çünkü başka bu tarz problem yaşayan birisini görmedim.
Daha önce orijinal versiyonunu oynadım simdi türkçe görünce yeniden oynamak istedim. Orijinalinde böyle bir sorun yaşamadım o yüzden şaşırdım böyle bir sorun görünce. 4-5 gblık oyunları oynuyorum telefonumla.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
M

MERTTT1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme geldi mi yani yeni bölüm

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acik konusmak gerekirse hikaye tarzi bir havasi yok denilecek kadar az. 2 gunde manitan olabiliyor. Sanki butun kizlar senin gelisini bekler gibi uzerine atlama pesindeler. Ama gorsel ve oyun icindeki cinsel temalar mukemmele yakin. Sadece sacmalayan hikayesiyle bu mukemmelligi harcamislar. Ceviri icin emegi gecenleri tebrik ederim 👍🏻

xravet

xravet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yarıda bıraktım pek sarmadı animasyonları iyi değil, hikayesi yok neredeyse ve oynanış bi garip alakasız sahnede alakasız seçimler geliyo tavsiye etmem

A

Alex95

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirmeye bastığımda bana vpn uygulaması ni kapatın yazıyorlar nasıl çözülür

A

Alparslanizm

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Üst Alt