Lancaster Boarding House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Lancaster Boarding House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.Final
ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunun konusu gençlik dizileri ile benzer bir yapıya sahip. Bir yaz okuluna geliyoruz ve her yer kız dolu sadece 2 erkek var bunlardan birisi de biziz vs. Oyunun karakterleri pek fazla güzel değil idare eder bir yapıya sahip. Render ve animasyon kalitesi de aynı şekil. Oyun baya uzun denenebilir tamamen kişinin zevkine kalmış.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunu genel olarak sıkıcı buldum fazla sarmadı, Bu yüzden yarıda bıraktım animasyonlar (sözde) kötü geldi çok baydı.

gaugo1903

gaugo1903

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Merak ettim. Sarıyı bana yaz :)

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir sahneden sonra oyun donuyor kaç kere denedim düzelmedi

Q

qraurken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final yapmış bir 6 gb lik oyun mu ? Deneyelim bakalımm.

DarKnight_0660

DarKnight_0660

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun ortasında durduruldu diye hata verip oyun kapanıyor nasıl düzeltebilirim

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bitirdim açıkçası fena değil ama kimi kusurları var ki çoğu kişiyi baya sıkar. Öncelikle senaryosunda bazı kısımlarda düşündükleri konuyu nasıl uyarlayacaklarını bulamamışlar galiba ve direk olaya girmişler normalde hayatta yaşanmayacak şeyler bi anda oluveriyo. Sonrasında seks sahneleri oldukça sıkıcı, iki tane resimden oluşuyor şok çıkar git gel ve hızlı hızlı da geçemiyorsunuz. Son olarak alternatif sonların hepsi aynı şekilde bitiyor farklı hicbir şey yok denebilir karakterler farklı ve sonunda bikac soru işareti bırakıyor oyun. Kısacası çok sevdiğimi söyleyemem ama rezalette değil

M

mooozi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirmeye giderken reklam sitelerinden dolayı linke erişemiyorum reklamı geciyorum fakat drivea atmıyor rica etsem indirme linkini direk verebilir misiniz indirdikten sonra linki silebilirsiniz

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
indirmeye giderken reklam sitelerinden dolayı linke erişemiyorum reklamı geciyorum fakat drivea atmıyor rica etsem indirme linkini direk verebilir misiniz indirdikten sonra linki silebilirsiniz
ay.link sitesinde linke git tuşuna bastıktan sonra açılan sayfayı kapatıp tekrar aynı tuşa basın eğer bildirim.eu sitesine atıyor ve izin istiyorsa izin ver diyip gelen pencerede engelle tuşuna basarsanız sorunsuz devam edebilirsiniz.

M

Mustafa28

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bı yerden sonra kastı daha da ilerleyemedim sebebi nedir?

Üst Alt