Lancaster Boarding House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Lancaster Boarding House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.Final
Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Efsane bir oyundu kesinlikle herkes oynayıp anı yaşamalı. 😄

L

lielife7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün kızları elden geçiren bir karakter olarak oynuyoruz, tavsiye edilir eğlenceli oyun.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Renderları iyi olmayan oyunları pek oynamayı sevmiyorum.O yüzden render için oynayanlar ya da bir görsellik bekleyenler pek de bulaşmamalı.Birazcık oynadım ancak artık yeni nesil oyunlardaki içerik ve detaylar insanı daha içine çektiği için bu oyuna saramadım.Man Of The House oynayanlar bilir o oyun da eski oyunlardan sayılır aslında,ancak onda bile aman aman render olmasa bile neredeyse her sahnesinden bir görsel şölen vardı.Bu oyunda bunu bulamadım ne yazık ki.İçeriğini çok ilerlemediğim için bilmiyorum ancak hikayesi ile oynanır mı onu daha ileri düzeyde oynayanlar bilir.Daha önce de hikayesi olup render konusunda iyi olmayan oyunlar oynadım ancak onların hikayesi insanı baştan içine çekiciyordu.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Daha önce de bu oyunu oynamıştım ancak beni sarmamıştı.Oyuna bir kez daha şans vermek istedim ve oyun yokluğu çektiğim için oyunu baştan sona bitirdim.Önceki yorumumda renderların iyi olmadığını söylemiştim.Oyunu komple bitirdim ancak kayda değer renderlar göremedim.Hikaye için oyunu baştan sona oynamıştım ancak hikayesi de iyi değildi.Oynadığım oyunların sayısını zamanla çok arttırdım.Her ne kadar oyunu başta beğenmesem de, boş zamanlarımda o kadar kötü oyunlar oynadım ki bu oyuna şans vermemek haksızlık olurdu.Oyuna bir şans verin arkadaşlar ancak render ve hikaye anlamında bekletinizi çok yüksek tutmayın.Oyun harem tarzı olup,herkesin sizle ilgilendiği bir oyun olmuş.Adult oyun çeviri ekibi harika bir iş çıkarmış.Yeşin renkli şeçenekleri şeçin ve oyunu arkanıza yaslanarak oynayın :)

Kişisel olarak bazı şeyleri sevmesem de,herkes bunları sevmeyecek diye bir şey yok.Birkaç saatinizi ayırıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Ben oyuna biraz ''çerez'' gözü ile bakıyorum.Beklentinizi çok yükseklere çıkarmadığınız taktirde oyundan keyif alabilirsiniz :)

N

Nabruton

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Google Drive dan indirmeye çalıştığımda tek bende mi hata veriyor acaba
1621542006913.png

N

Nabruton

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kota aşıldı uyarısı verildi bu sefer.

F

flexer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cloud linki kırık gdriveda da yukardaki arkadaşla aynı hatayı alıyorum vpn de işe yaramıyor

Arslan Burak

Arslan Burak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vereceğiniz doğru cevapları yeşil şekilde gösteriyor. Bu da oyunun tüm tadını kaçırıyor. Galeri kısmında da zaten tüm görseller mevcut. Hikayesi de pek sarmadı. Ben tavsiye etmiyorum.

N

natural

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu yükledim açıyorum şifre ve id doğru oyun açılıp sonra tekrar kapanıyor ne yapman lazım 2. defa silip yükledim ?

Üst Alt