Lancaster Boarding House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Lancaster Boarding House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.Final
Q

Qlcylmz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaspersky'da oyun trojan olarak çıkıyor?

B

Barbaross68

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş te isim istiyor ne koyduysam eminmisin deyip atıyor

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabar;
Oyun dakka 1 gol 1 ile başlıyor. Özel üniv kızlar gençlik ama sonra gene tapınak ayinler masonlar. Karekter çizimleri iyide olsa bende 40lı ve 50 li yılları anımsattı. Animasyonlar vasat fazla bir render beklemeyin. Boş vakit için belki diyeceğim sadece. notu: 2,5 yıldız.

Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile...

A

anil523

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyunu indirdim giriş şifre girdikten sonra oyun kapanıyor niye acaba?

A

anil523

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
android değil pc versiyonu resmi görünce attı bi daha denim dedi oyunu açtı bu sefer bi daha girdim yine kapandı valla anlamadım valla bütün oyunları oynadım bi tek bunda hata aldım bi şey daha var şimdi tam ekranda değilde pencere modunda printscreen tuşuna basınca bu sefer oyunu açılıyor oyunu açma bugu buldum gib bi şey oldu

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    130.3 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
A

anil523

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
android değil pc versiyonu resmi görünce attı bi daha denim dedi oyunu açtı bu sefer bi daha girdim yine kapandı valla anlamadım valla bütün oyunları oynadım bi tek bunda hata aldım bi şey daha var şimdi tam ekranda değilde pencere modunda printscreen tuşuna basınca bu sefer oyunu açılıyor oyunu açma bugu buldum gibi bi şey oldu tekrar aynı şeyi yaptım oyun printscreen tuşına bastım oyunda yine attı o da çözüm değilmiş neden oyundan atıyor anlamış değilim?

M

messironaldo17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel ama yukarıda ister bi karakterle isten bir sürü kızla olabiliyorsun diyor ama biz istemesek bile bazı kızlarla birlikte oluyoruz

Üst Alt