Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eee ben sitede yeniyim ve Türkçe oyunlar ve Türkçe yapay zeka oyunları kısımları var ve ikisinin farkını anlamadım beni bı aydınlatır mısınız

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Eee ben sitede yeniyim ve Türkçe oyunlar ve Türkçe yapay zeka oyunları kısımları var ve ikisinin farkını anlamadım beni bı aydınlatır mısınız
Yapay zekalar translate çevirisinin düzenlenmiş halidir Türkçe çeviri ise bizzat çevirmenler tarafından çevrilmiştir.

I

ichbinkpln

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4407

GENEL BAKIŞ

Ana karakter hafıza kaybı yaşayıp, hastanede gözlerini açıyor. O sadece geçmiş yaşamının bazı parçalarını hatırlıyor ve hafıza kaybı yaşamasına sebep olan kazanın nasıl gerçekleştiğini bilmiyor. Yaşananların nelere sebebiyet vereceği ise bilinmiyor.

Paylaşılan Tarih: 18.12.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.2.0 Ekstra
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.36 GB
Oyun Boyutu APK: 344 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

Male Protagonist, 3DCG, Animated, Big tits, Big ass, Oral sex, Paranormal, Voyeurism, Mobile game, MILF, Religion, Monster girl

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Girl House oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
usta telefonda ilk bölümde tornavida kullanamıyorum odadan çıkamadım yardımcı olur musunjz

A

alpmert_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
vanessayı 9.30 da gördün bir daha görmede fayda var diyor ne yapmam lazım

T

Tatakaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya android oynuyorum da oyunlar sadece iki sayfa mı acabaa

A

alpmert_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanına gidiniz genelde mutfakta oluyor farklı saatlerde görmeye gidin.
deniyorum olmuyor. duştan çıkarken gördün mü bir daha bakmaya değer diyor 9.30 da. ama sonrasında ne konuşma çıkıyor ne bir şey. odası da kilitli takıldım burda

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
diğer tüm görevler bitti galiba ipucuna tıklıyorum ingilizce telefondan görevlere bak diyor bakıyorum sadece Lola fahişe olmalı var bir de Lola'ı röntgenle diyor Lola fahişe olmalı zaten kimse de olmuyor ama Lola'ı röntgenle nasıl yapılıyor göreve tıkladığım zaman Lola bakarken senin onu izlediğini farkında olsun diyor nasıl yapılacağını anlatırsanız sevinirim.

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
diğer tüm görevler bitti galiba ipucuna tıklıyorum ingilizce telefondan görevlere bak diyor bakıyorum sadece Lola fahişe olmalı var bir de Lola'ı röntgenle diyor Lola fahişe olmalı zaten kimse de olmuyor ama Lola'ı röntgenle nasıl yapılıyor göreve tıkladığım zaman Lola bakarken senin onu izlediğini farkında olsun diyor nasıl yapılacağını anlatırsanız sevinirim.
Tamamdır buldum ve oyun bitti 😁😁

Sirius Black

Sirius Black

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ellerinize sağlık

Ekli dosyalar

• original.gif
    original.gif
    477.9 KB · Görüntüleme: 0
HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nasıl buldun reis bende en son rüya da falan kaldım uyuyunca rüyalar görüceksin ama bir kaç kere dene diyo. İngilizce diyo tabi nasıl yaptın bi yardımcı olsaydın
Lola sabah vakti duşa giriyor saat kaç gibi giriyor bilmiyorum 9.30 olabilir belki Lola'ı duştayken dikizleyince görev bitiyor.

Üst Alt