Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
H

haktn31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda Bi yerde takıldım yardım edebilen var mı

H

haktn31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En küçük kızın blowjob fotoğrafını çekmem lazım. Kızı akşam çevirmeye çalışıyorum dönmüyor. Sonra ipucuna bastım "kadının yatak odasında lazım olan bişey olabilir" diyor odasına girdiğimde devamında sorun yaşıyorum yanı akşamları çekmeceye bakamıyorum

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Tüy bulmanız lazım daha sonra tüyü kıza dokundurmanız lazım uyurken.

Y

Yunx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4407

GENEL BAKIŞ

Ana karakter hafıza kaybı yaşayıp, hastanede gözlerini açıyor. O sadece geçmiş yaşamının bazı parçalarını hatırlıyor ve hafıza kaybı yaşamasına sebep olan kazanın nasıl gerçekleştiğini bilmiyor. Yaşananların nelere sebebiyet vereceği ise bilinmiyor.

Paylaşılan Tarih: 18.12.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.2.0 Ekstra
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.36 GB
Oyun Boyutu APK: 344 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

Male Protagonist, 3DCG, Animated, Big tits, Big ass, Oral sex, Paranormal, Voyeurism, Mobile game, MILF, Religion, Monster girl

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Girl House oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

WINDOWS
CLOUD - MEGA - GDRIVE

ANDROID
CLOUD - MEGA - GDRIVE

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 3780 Ekli dosyayı görüntüle 3781 Ekli dosyayı görüntüle 3782 Ekli dosyayı görüntüle 3783ya aga daha 1 saat önce telefonu sıfırladım sonra geldim buraya bilinmeyen kayanktan yüklemeleri felan açtım herşeyi açtım başka apk olan şeyler iniyor bu siteden inmiyor yardımcı olacak varmı​

B

batuhanbozkurtt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga bu lolaya tüyle çevirmeye çalıştığım sahnede burnuna götür diyor götüryorum sonra kulağına götür diyor götürüyorum ama böyle devam ediyor nasıl geçeceğim burayı ?

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba 1 aylık destekçi plus almak istiyorum ama kullanıcı adı ve şifreyi girdiğimde hatalı diyor, lütfen yardımcı olabilirmisiniz ?

M

mihmanthebest

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kızlara isim koyunca oyuna yeniden girdiğimde koyduğum ismin yerine kız yazıyor. Bunu yaşayan var mı? (Android versiyonu)

youth0fsatan

youth0fsatan

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun güncellendi mi ? .... fahişe olmalı görevi hala bu sürümde yapılamaz diyor.

Üst Alt