Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
RangeR

RangeR

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Gece Lola nın odasına gidip fotoğraf çekmemiz lazım. Gidiyorum odasına ama arkasını döndüremiyorum. Onu uyanmadan döndürmenin bir yolu olmalı diyor oyun sadece başka ipucu vermiyor. Sırtına, ayağına, omzuna falan tıklıyorum daha iyi bir şey düşünmem lazım diyor. Takıldım kaldım orada.

S

Silinen üye 28892

RangeR Tüy bulman gerekiyor diye hatırlıyorum. Tüyde, Vanessanın odasında en soldaki çekmeceye bastıktan sonra sağda yastığın altında olacak.

RangeR

RangeR

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
RangeR Tüy bulman gerekiyor diye hatırlıyorum. Tüyde, Vanessanın odasında en soldaki çekmeceye bastıktan sonra sağda yastığın altında olacak.
Teşekkürler. Birde Fotoğraf galerisini nasıl açacağım hatırlıyor musun? İpucunda fotoğraf galerisine git diyor ama haritada açık değil daha. Herkesle konuştum yeni bir şey de yok.

S

Silinen üye 28892

Teşekkürler. Birde Fotoğraf galerisini nasıl açacağım hatırlıyor musun? İpucunda fotoğraf galerisine git diyor ama haritada açık değil daha. Herkesle konuştum yeni bir şey de yok.
Mia ile hikayeyi ilerletmeden fotoğraf galerisine gidemezsin. Mia'nın hikayesini ilerletirsen, fotoğafçıyla tanışacaksın.

J

Joker12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağalar lola bin odasinda bişey varmış o olmadan bulcakmisiz bı bulamadım delirdim ya yardım etseniz pls

E

Erimo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10-15 dk oynadıktan sonra oyundan atiyor cozumu var midir

Üst Alt