Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
Fireboy

Fireboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun. Takıldığınız bir yer olursa bana ulaşın :)
Benim takıldığım yer oldu.Daha oyunun başın da hastaneden çıkarken oyunda bug tarzı birşey olduğunu gördüm.Mantıken tornavidayı alıp çıkman gerekiyor,tornavidayı elime alamıyorum tıklamama rağmen,camdan çıkamıyorum,açıyorum envanteri,tornavidaya tıklıyorum yok,çıkıyor envanterden,Android olarak oynuyorum.

S

Silinen üye 28892

Fireboy Tornavidayı seçtikten sonra, pencereye 4-5 kez dokunun. Sonrasında dıçarı çıkabileceksiniz.

Fireboy

Fireboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fireboy Tornavidayı seçtikten sonra, pencereye 4-5 kez dokunun. Sonrasında dıçarı çıkabileceksiniz.
Reis zaten tornavida seçilmiyor,sıkıntı o. Tornavida ya tıklanmıyor sağ yukardaki çantadan envanteri açtıktan sonra...Uzun basınc sürükleyebiliyorsun sadece.

O

Olorin1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Venassa'ya değil Mia'nın odasına git konuş, seçeneklerde stüdyoya gidelim diye bir şey olması lazım. İlk mia ile gideceksin fotoğraf çekimine sonra haritada yeri çıkacak arkasından kendin gideceksin.
Mia hangis
i

S

Ssoprano

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir tek beni mi oyundan atıyor yoksa başka yaşayan var mı

H

HADESSss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyuna giriş yapamıyorum nedense yardımcı olurmusunz

A

Apricotman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sabahtandur oynuyorum kaydetmeyi unuttum bi an oyundan attı herşey sıfırlanmış nasıl getirebilirim geri

S

Silinen üye 28892

Ben oyuna giriş yapamiyorum
Nasıl bir hata alıyorsunuz ? Giriş yaparken, hata alıyorsanız aşağıdaki nedenden dolayıdır.

Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir teki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

H

HADESSss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nasıl bir hata alıyorsunuz ? Giriş yaparken, hata alıyorsanız aşağıdaki nedenden dolayıdır.

Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir teki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.
Aslında 18 yaşından büyüğüm dedikten sonraki ekranda kalıyor başlar tarzı birşey gözükmuyor

T

Thetechnik

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İlk bölümde hastanenin camını tornavida ile nasıl söküyoruz

Üst Alt