Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
asigenc054

asigenc054

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya ben lola muhtemelen seni takrar istiyor ve onu becerirken bir fotoğraf lazım kısmında kaldım yardım edebilecek varmı

Moderatörün son düzenlenenleri:
B

Batubat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"Kapağı yerleştirmek için bıçak ve yapıştırıyıca ihtiyacın var." bıçağı mutfaktan. yapıştırıcıyı marketten alabilirsin.
Ben bu görevi yapamadım yardımcı olurmusunuz ? Lütfen

B

Batubat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun. Takıldığınız bir yer olursa bana ulaşın :)
"Kapağı yerleştirmek için bıçak ve yapıştırıyıca ihtiyacın var." bıçağı mutfaktan. yapıştırıcıyı marketten alabilirsin.
Ben bu görevi yapamadım yardımcı olurmusun lütfen :(

asigenc054

asigenc054

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
amcayı nasıl yenicez lütfen hızlı yardım edin ya

asigenc054

asigenc054

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu görevi yapamadım yardımcı olurmusun lütfen :(
reis bıçağı vanessa mutfakta değilken vanessanın çalıştığı yerin orda bıçaklar asılı ordan alcan yapıştırıcıyıda telefona basıp markete gireceksin ve ordan alıcaksın onları al ip ucuna tekrar tıkla

asigenc054

asigenc054

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk sen kapak görevini yaptınmı ?
Diyo ya yapıştırıcı felan bıçak onlar var ama bi türklü yapamadım biliyosan söylermisin ?
kapak görevi ne ya öyle bi görev ilk defa duyuyorum telefondan görevler kısmında ne yazdığını söylermisin

B

Batubat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
reis bıçağı vanessa mutfakta değilken vanessanın çalıştığı yerin orda bıçaklar asılı ordan alcan yapıştırıcıyıda telefona basıp markete gireceksin ve ordan alıcaksın onları al ip ucuna tekrar tıkla
İşte onları yaptığım içinmi gelmiyo mesaj acaba önceden almıştım çünkü? En baştan başlıyimmi ?

B

Batubat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İp
kapak görevi ne ya öyle bi görev ilk defa duyuyorum telefondan görevler kısmında ne yazdığını söylermisi

kapak görevi ne ya öyle bi görev ilk defa duyuyorum telefondan görevler kısmında ne yazdığını söylermisin
İp ucinda yazıyoya o aynı şöyle
Bunları önceden aldı
valla anlamadım kanka sorununu bilen varsa yardımcı olur yeniden başlama
Knk ip ucunda yazıyoya "Kapağı yerleştirmek için bıçak ve yapıştırıyıca ihtiyacın var." bıçağı mutfaktan. yapıştırıcıyı marketten alabilirsin.
Bunları aldım daha önceden almıştım ama şimdi sen dedin bunları al diye ama ben dediğim gibi önceden aldım o yüzden mi mesaj gelmiyo inşallah anlatabilmişimdir

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Batubat asigenc054 Konuyla ilgili yardım almak için Discord sunucumuzda #türkçe-rehberler kanalında rehber paylaşıldı. Rehberden yardım alarak ilerleyebilirsiniz.

F

fallegan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben telefonu sıfırladım fakat oyunu tekrar yükledim. Save yedeklemiştim fakat oyun save i görmüyor. Tüm saveler duruyor. Sıfırdan başlıyor. Save leri nereye atabilirim. Şu an Android/AdultOyunCeviri içinde Girls House var oradalar ama okumuyor oyun.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Arkadaşlar ben telefonu sıfırladım fakat oyunu tekrar yükledim. Save yedeklemiştim fakat oyun save i görmüyor. Tüm saveler duruyor. Sıfırdan başlıyor. Save leri nereye atabilirim. Şu an Android/AdultOyunCeviri içinde Girls House var oradalar ama okumuyor oyun.
Oyuna tekrar başlayıp bir kere kaydedin. Daha sonra eski kayıt dosyalarınızı yeni kaydın olduğu klasöre atın.

X

xtry

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun final sürümünü yükleyip önceden oynadığım save dosyamı girdim ama görev bu versiyonda tamamlanamaz diyor ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211225-233046_Girl House.jpg
    Screenshot_20211225-233046_Girl House.jpg
    681.3 KB · Görüntüleme: 31
S

Silinen üye 51248

onun ıcın fotograf görevını tamamlan lazım evde düğer kız ile marketten fılm al ızle ıkınızı yakalacak sıze katılacak gorev olmus olacak

Üst Alt