Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
M

mrtckr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya ben şunu anlamadım ben oyunu oynadım baya ilerledikten sonra bu güncellemeler oyuna ne katıyor spoiler değilde bana mantıklı birşey söyleyin gerçekten değişen eklenen birşeyler varsa indiricem yoksa aynı oyunu tekrar indirip tekrar oynamaktan sıkılıyorum

S

Silinen üye 28892

Ya ben şunu anlamadım ben oyunu oynadım baya ilerledikten sonra bu güncellemeler oyuna ne katıyor spoiler değilde bana mantıklı birşey söyleyin gerçekten değişen eklenen birşeyler varsa indiricem yoksa aynı oyunu tekrar indirip tekrar oynamaktan sıkılıyorum
Yeni güncellemeler, oyunun hikayesini, sahnelerini oyun açık dünya ise bir rotayı ilerletmeye yarıyor. Final verdikten sonra bir güncelleme daha geldi, ama bunda sadece ekstra sahne eklendi.

B

Berkcan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun. Takıldığınız bir yer olursa bana ulaşı
Bu oyunu mobile üzerinden oynuyorum, lolanın odasından o olmadığı zaman birşey almam gerekiyor ama nerde olduğunu anlayamadım, bir tane saksının arkasında birşey var birde defterin arasında ama ikisininde alamıyorum biliyormusun acaba?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bu oyunu mobile üzerinden oynuyorum, lolanın odasından o olmadığı zaman birşey almam gerekiyor ama nerde olduğunu anlayamadım, bir tane saksının arkasında birşey var birde defterin arasında ama ikisininde alamıyorum biliyormusun acaba?
Discord sunucumuzda #türkçe-rehberler kanalında Girl House rehberi mevcut indirip bakabilirsiniz.

Melih76

Melih76

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Fotoğraf yapıştır görevi hatalı nasıl yapucaz

Melih76

Melih76

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
tamam halletim oyuna gir çık yaptığımda düzeldi

S

sayitbaki12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son ne zaman güncelleme aldı oyun yani yakın zamanda güncelleme aldım ıhiç

B

Batubat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bataryayı nasıl bilgisayara takıcam bulen varsa söyleyebilirmi ?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
3 gün bekleyin diyo şimdi 3 gün beklemek zorundamıyım bide
Diyoki ( Venessa odasında büyük bir yatağı var belki orda bişe bulabilrsin ) ama ben bulamadım ne yaptıysam söylesen olurmu ?
;)
Yastığın altında tüy var onu almanız lazım.

Üst Alt