Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
K

Kronlan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme gerekmiyor ama yine geçirmiyorum

C

CanXdragon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fotoğraf çekimleri için Fotoğraf stüdyosuna gitmem gerekiyormuş ama nasıl destek lütfen

P

Patatessugan

Kayıtlı Üye
Kredi
4$
Uzun zamandır final yapmış bir oyun bekliyordum.Adult Oyun Çeviri daha çevirmedi ancak çevrilmiş kısmını Türkçe,final sürümünü ise İngilizce oynadım.Zaten final sürümü çok kısa sürüyor ve oyunun basit bir İngilizcesi var.

Oyunun hikayesi idare eder düzeydi,gene bildiğimiz ev hikayelerinden.Bu tip oyunlarda hiçbir zaman -en azından hikaye için - beklentimi arşa çıkarmıyorum.Hikaye diğer oynamış olduğum ev ortamında geçen oyunlara göre biraz farklıydı.Kesinlikle hikaye anlamında tatmin oldum.Oyunun görselleri ve karakterleri adeta akıyordu,hareketli animasyonlarını da başarılı buldum.Aynı zamanda yapımcımız bir önceki oyunu olan ''My Cute Roommate'' 'e bir gönderme yapmış,bu oyunu da oynamış iseniz göreceğiniz şeyi çok beğeneceksiniz.

Oyunumuzun güzel bir görev sistemi var ancak ipuçları cümleler ile veriliyor,yani biraz kafanızı çalıştırmanız gerekli.Bazı kısımlarda inanın çok zorlanacaksınız ama buna değecek.Kimi yerlerde görevlerin bazılarını yapamayacaksınız ya da belli problemlerin nasıl yapıldığını da çözemeyeceksiniz.İnanın bunların hepsini ben de yaşadım ancak biraz uğraşla her şey hallediliyor.Özellikle yapamadığım şeyleri kimi zaman internetteki videolar ile,kimi zaman ise çeşitli forumlara bakarak yaptım.Benim takıldığım sadece 2 görev oldu,onları da çözmem ya da bulmam maksimum otuz dakikamı aldı.Görev sistemi ve biraz da zorluk sevenler için güzel bir oyun.Hele ki Lust Epidemic ya da Treasure of Nadia gibi oyunları oynamış iseniz,bu oyunun görevleri sizler için çerez sayılır arkadaşlar :)

Oyunun bir artı yönü de matematiğinizi geliştirmesi :D.Adult Oyun Çeviri ekibi olmasa baya baya problem çözüp profesör olmamız gerekebilirdi.Oyunun özellikle mini dövüş sahneleri çok zorlayıcı,ama Adult Oyun Çeviri bunlara çözüm bulmuş.Oyunda hangi şeçenekleri şeçeceğinizi ya da yanlış olan şeçenekleri göreceğiniz bir sistem kurulmuş.Bütün bunlar ve çeviri için Adult Oyun Çeviri'ye teşekkür ediyorum.Oyunu oyuncular adına kolaya indirgemeye çalışmışsınız ancak bazı kısımlara gerçekten rehber gerekli.Umarım ilerleyen zamanlarda onu da yaparsınız :)

Oyunda hiçbir fanteziden mahrum kalmıyorsunuz.Oyun almak istediklerinizi sizlere yavaş yavaş veriyor ama ne vermek,özellikle final sahnesine ayrı bir parantez açmak gerekir.Oyunun animasyonlarından,karakterlerinden tatmin olmamanız biraz zor.Sadece görev konusunda biraz zorlanabilirsiniz.Bazı karakterler ile biraz daha fazla içerik bekliyorsunuz ancak bu pek mümkün olmuyor.Genel anlamda baktığım zaman oyunu başarılı buldum.Şunu belirtmem lazım ki hikaye biraz aceleye gelmiş,bu oyundan çok daha fazla içerik çıkabilirmiş.Özellikle yan karakterler ile o kadar fazla içerik olurdu ki,muhtemelen 2 episode daha görebilirdik.Belki de oyunda tek şikayet edeceğim şey bu olabilir,keşke biraz daha devam edilseydi.

Siz de benim gibi birçok ''ev hikayesi'' oyunu oynamış iseniz,işlerin her zaman nereye vardığını biliyorsunuzdur.Bunda dolayı epic ya da muhteşem bir hikaye beklemeyin.Güzel ve idare eder bir hikaye önümüzde bulunuyor.Bu tip oyunların sevdiğim yönü her zaman her istediğimi almam ve hareketli animasyonların beni çok güzel bir şekilde doyurması.Oyuna bu şekilde ve bu düşüncede göz atarsanız harika vakit geçirirsiniz,daha fazlasını beklemek bu türler için ne yazık ki mümkün değil.

Arkanıza yaslanın ve harika animasyonlar ile karakterlerin tadını sonuna kadar çıkarın. ( O final sahnesi neydi ya :D )

Kubelwagen24

Kubelwagen24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Monster girl mü... Bildiğimiz canavar kız mı var? Yoksa futa tarzı mı

M

mokoko53

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ganyotcu sen bilirsin takıldığım bir yer var (Bu kızlardan en ufak olana çakmamız laxım diyor ve onın için 1 kaç gece yatağa tıkla uyu diyor ) 50 kere yaptım yatağa gelmiyor gece acil yardım nadıl yaparım
Bende de aynı sıkıntı var

C

Celik31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O amcamı nasıl dövüşte yenecem yav geri tuşuda çalışmıyor hep yeniliyorum yardım edin

O

Oyuncu456

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun neden dosyalarıma erişim izni istiyor ki? 🤔

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu sadece soru işaretlere basarak benden istenilenleri yaptım ve bitirdim. Oyunu bitirdim bitirmesine yan görevler oyunun ana görevlerini etkilemiyormuş, oyunu bitirdiğimde yan görevler bayağı gerideydi. Örneğin "acaba Lola akşamları odasında ne yapıyor" kısmına gelmeden avukat kafeye gitmemi istedi ve oyun bitti. Acaba sadece bende mi böyle oldu?
(Oyunu kesinlikle tavsiye ederim, mutlaka oynanması gereken bir oyun.👍)

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu sadece soru işaretlere basarak benden istenilenleri yaptım ve bitirdim. Oyunu bitirdim bitirmesine yan görevler oyunun ana görevlerini etkilemiyormuş, oyunu bitirdiğimde yan görevler bayağı gerideydi. Örneğin "acaba Lola akşamları odasında ne yapıyor" kısmına gelmeden avukat kafeye gitmemi istedi ve oyun bitti. Acaba sadece bende mi böyle oldu?
(Oyunu kesinlikle tavsiye ederim, mutlaka oynanması gereken bir oyun.👍)
Oyunu her ne kadar çok beğenmiş olsam da hikaye açısından havada kalmış bir oyun. Oyunda hafızasını kaybetmiş bir adamı canladırıyoruz. Hikaye ilerledikçe hafızamız yavaş yavaş yerine gelmeye başlıyor fakat finalde hafızamız tam olarak yerine gelmiyor ne yazık ki. Kaza geçirmeden önce arabada bizimle bulunan kız arkadaşımız (Vicky) kazadan sonra bize yabancı gibi davranıyor. Kazadan önce kaldırımda giden bir kadını (Mia) dikizliyoruz, bunu fark eden kız arkadaşımız bize bunun için kızıyor fakat kazadan sonra kız arkadaşımız ve kaldırımdaki kadının aynı evde yaşadığını görüyoruz, bunun hakkında bize hiçbir şey söylenmiyor. İkisi neden aynı evde yaşıyor?! Oyun bu ve bunun gibi bir çok soruların cevabını vermeden bitiyor. Bu yüzden hikaye tam olarak yerine oturmuyor ve oyuncunun kafasında soru işaretleri ile bitiyor.

Z

Zecej

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
film stüdyosu gorevi nasıl yapılıyor takıldım kaldım

Üst Alt