Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
C

comolokko1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Komşunun evine gidemiyorum hangi saatler arasında gideceğim evin dışına çıkamıyorum lütfen yardımcı olun ben birşey anlamadım

C

comolokko1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yeni oynuyorum kötü adam salonda bir şey düşürmüş onu bulamıyorum

C

comolokko1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mia şuan modumda değilim diyor o görev nasıl olacak oyunu bitirmek üzereyim sanırım eksikler varsa lütfen yardımcı olur musunuz

T

TheGreenDeer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba fotoğraf stüdyosuna nasıl gideceğim bilen biri yardımcı olabilirmi

C

comolokko1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapmadığın eksik görevler var onları tamamla ya da buraya yaz yardımcı olalım.
Lolanin 2. Saxo fotosunu da attım hala modumda değilim diyor başka bir sekilde lolanin fahişe olmasını sağlamalıyız diyor o nasıl olacak? Yardımcı olursanız sevinirim

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lolanin 2. Saxo fotosunu da attım hala modumda değilim diyor başka bir sekilde lolanin fahişe olmasını sağlamalıyız diyor o nasıl olacak? Yardımcı olursanız sevinirim
Akşamları okuduğı kitabı değiştirmen gerekiyor, Venassanın odasına git sağ çekmeceden eroik dergiyi al, Lola odasında değilken okuduğu kitap ile değiştir, beyaz kapaklıydı sanırım.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gidiyorum mutfakta yardım da ediyorum öyle bir seçenek çıkmıyor
Venassa'ya değil Mia'nın odasına git konuş, seçeneklerde stüdyoya gidelim diye bir şey olması lazım. İlk mia ile gideceksin fotoğraf çekimine sonra haritada yeri çıkacak arkasından kendin gideceksin.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sarı kizdan intikam almak gerekiyor gorev var ama nasıl yapacam bilgin varmı
12:00-14:00 arası havuzda güneşleniyor, güneş kremi sürmeyi teklif et kabul edecek. Uzandığı zaman güneş kremi ile yapıştırıcıyı birleştirip öyle süreceksin sırtına, yüz üstü döndüğü zaman olaylar gelişecek.

A

ahmterylmz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga bilgisayarın şifre Vanessa değil mi

Sürekli yanlış çıkıyor

Üst Alt