Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
C

creed4701

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun. Takıldığınız bir yer olursa bana ulaşın :)( merhaba bunun dediğini bir bir yapıyorum ancak yinede lola gece gelmiyor kacirdigim bir şey mi var. Oyun durdu ilerleyemiyorumda)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220827-211106.png
    Screenshot_20220827-211106.png
    868.9 KB · Görüntüleme: 118
C

creed4701

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunu bitirdim bı ara benimde takildigim bir yer vardı. Yorumları okudum. Öncelikle:. 1.Hastaneden kacmada tornavidaya tıkladığınızda gelmiyorsa önce dolara tıklayın sonra tornavidaya 2. Lola gece sizin yatağınıza gelmesini beklemeyin (seç fotografi görevi) siz ona gideceksiniz ve ona sex teklif edip yatağa yattiktan sonra acıyacak mi diye sordugunda merak etme diyorsunuz sağ üstte telefon işareti çıkacak fotoğrafı çekin bu kadar. Üçüncüsü en son sizinl dövüşen moruk için. Üç saniye sayın sağ kroşe ve bunu tekrarlayın. İyi eğlenceler. Oyunun sonunu bağlamamislar o kötü olmuş.

I

ixir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun gibi mekanikleri iyi ve benzer oyunlar varmi ulasirmisiniz bana?

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu oyun gibi mekanikleri iyi ve benzer oyunlar varmi ulasirmisiniz bana?
My cute roomate 1 var ve my cute roomate 2 ise girls house oyunun spin-off niteliğindedir yani oynarken daha iyi anlarsınız. Onun dışında milfy city var ama oyun bitime %20 lik bir dilim kala yarıda bırakılmış ama oynamanızı tavsiye ederim. Onun dışında arama kısmına sand box yazarak ta bu tarz oyunlara ulaşabilirsiniz.

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Gdrive linki bozuk ilgilenirmisiniz.

franzkafka

franzkafka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geri tuşu neden çalışmıyor nasıl çözerim

M

Mr.furkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun biraz oynadıktan sonra siyah ekran oluyor nasıl geçer

M

Mr.furkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lolanin sahnesini gecemiyorun akşam kapının arkasında ne yapıyor diye bakıyorum cihazla olmuyor bı yardım

A

Alince09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"Vanessa odasında büyük yatağı var işe yarayabilir" kısmında ne yapıyoruz bulamadım

C

clasbatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadının adı vanessa, pcye aynen giriyorum Vanessa diye kabul etmiyor? Discord kullanmak istemiyorum ne yazık ki; ne yapabilirim? Teşekkürler.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Kadının adı vanessa, pcye aynen giriyorum Vanessa diye kabul etmiyor? Discord kullanmak istemiyorum ne yazık ki; ne yapabilirim? Teşekkürler.
İsmini değiştirmiş olabilir misin? Sana oyunun en başında isimleri ne olsun diye sorduğu yerde bir isim giriyorsun, laptop şifresi o girdiğin isim oluyor.

J

jakop

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Vicky sahnesinde foto düzenlemesi yapmak istediğimde hata veriyor atıyor ne yapmam lazım

Üst Alt