Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
M

Marazalix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
PC veya APK oynadığımızda bi fark yaratıyor mu farklı sahneler falan yoksa aynı sahneler mi oynuyor yine

tupac2552

tupac2552

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sa ben şu görevde takıldım mia seninle konuşmak istiyor diyor ama çık odamdan diyor orayı geçemiyorum yardım lütfen şeytan para teklif et diyor ginede olmadı.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1.7 MB · Görüntüleme: 55
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
sa ben şu görevde takıldım mia seninle konuşmak istiyor diyor ama çık odamdan diyor orayı geçemiyorum yardım lütfen şeytan para teklif et diyor ginede olmadı.
Takıldığınız yerleri daha hızlı geçebilmek için Discord sunucumuza katılıp türkçe rehberler kanalından kanalından oyunun rehberine bakabilir ya da yardım kanalına sorabilirsiniz.

R

Reelizma

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Agalar görevler falan tamam ne yapacam çözemedim sürekli bir fotoğraf stüdyosuna gitmemi istiyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220709-170238_Girl House.jpg
    Screenshot_20220709-170238_Girl House.jpg
    566.9 KB · Görüntüleme: 36
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
İlk sahne hastaneden kaçış nasılsın gecikiyor 1 saatdir ugrasıyorum aa
Dolabı kullanın> Üst çekmece> Tornavidayı alın> Alt çekmece> Giysiler> Geri dönün ve sola
dönün> Pencereye
Sırt çantasını açın ve pencerede tornavida kullanın, ardından çıkın pencereden.

Üst Alt