Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Giriş ekranında bekledim ama 1 2 dk ama başlamadı hata yok
Ağır bir oyun, özellikle ikinci bölümü. Bu yüzden cihazının gücüne bağlı olarak belli bir sürede açar ama net bir şey söyleyemeyiz. Oyun kendini kapatmadığı sürece bekle.

D

doaladmin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitenin allahi bu oyun, güncelleme gelse keske

L

Larso22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birinci bölüm rehberini indiremiyorum, zippyshare sayfasına giriyor ama indirme yeri yok.

H

hoonin35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3 oyuna 2.oyunun kayıt dosylarını nasıl atıcam 1-6LT1 save gibi seyler var persistent hepsinde var soruyo persistent değişsinmi diğerleri pat diye gidiyo zaten ama yinede açılmıyor 2.oyundan kalanlar

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
3 oyuna 2.oyunun kayıt dosylarını nasıl atıcam 1-6LT1 save gibi seyler var persistent hepsinde var soruyo persistent değişsinmi diğerleri pat diye gidiyo zaten ama yinede açılmıyor 2.oyundan kalanlar
Oyunun sonunda kayıt alınız tarzında bir yazı ekrana geldiğinde kayıt alıp onu 3. bölümün kayıt dosyalarının olduğu klasöre atmanız gerekmektedir.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Başrol erkek 20 saatten fazla being a dik harici oyun söyler misiniz
Discord sunucumuza katılarak daha hızlı ve kolay bir şekilde aradığınız ve istediğiniz türdeki oyunlara ulaşabilirsiniz ve City of Broken Dreamers ve The Deluca Family oyunlarını öneririm.

L

Larso22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk bölümü bitirdim, neden bu kadar çok sevildiğini anlayamadım. Günlük elbiseni giy, banyo yap, hizmetçiye yemeği hazırlattır, normal elbise giy, arabaya bin, bir yere gitmek için yarım saat bir seyleri geç. Kanser etti beni. Ana karakterin de sahnesi yok, alakasız yan karakter sahnelerini gördük sadece.

JageR

JageR

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
2. Bölümü indirdim fakat giriş ekranında 5 dakika bekleyip oyundan atıyor çözümü var mı bunun ?

B

Bannerlord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk bölümü bitirdim, neden bu kadar çok sevildiğini anlayamadım. Günlük elbiseni giy, banyo yap, hizmetçiye yemeği hazırlattır, normal elbise giy, arabaya bin, bir yere gitmek için yarım saat bir seyleri geç. Kanser etti beni. Ana karakterin de sahnesi yok, alakasız yan karakter sahnelerini gördük sadece.
2. Bölümü oyna. 1. Bölüm giriş olduğundan sıkılman normal.

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
2.bölümdeki kayıt dosyamı 3.bölüme nasıl aktarabilirim ? (pc den oynuyorum)

S

sabylr99x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya abi bu bot doğrulamaları ne kanser edici seçimler sunuyor, geçemiyorum mk
motoru seç diyor, adamın eli motorun direksiyonuyla taşmış ne yapayım yani?
yeni linkler ekleyin lütfen

Son düzenleme:
ManoMachine

ManoMachine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
@TheWolf-BİGBY
2. bölümün sonunda aldığınız save dosyasını %appdata% - renpy - oyunun 3. bölümünün olduğu klasörün içine atmanız yeterli.
Rehber Linkleri Patlamış malum zippy kapattı dükkanı yenileme imkanınız var mı ? saygılar
TheWolf-BİGBY

Üst Alt