Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Memati55 Maalesef bu sorun sadece bizden kaynaklı değil. Bir dönem yapımcı güncellemelerde farklı işler yaptığı için bu kararı aldık ve gerçekten çok zahmetli bir oyun.

quaresmaaa

quaresmaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fotoğraf çekiminden sonra biff ile konuşurken bazı seçeneklerde devre dışı yazıyor. Açılcaklar mı?

B

Babayaga131727

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdiğin rar dosyasının içinde kurulum için bir metin belgesi olacak. Onun içindeki adımları doğru şekilde uygulaman lazım. Eğer uyguladım ama olmuyor diyorsan mutlaka yanlış bir şey yapmışsındır. Oyun sağlıklı şekilde kurulabiliyor.
Metin belgesini bulamıyorum. Yardım helpppp

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Fotoğraf çekiminden sonra biff ile konuşurken bazı seçeneklerde devre dışı yazıyor. Açılcaklar mı?
Tüm pozları vermeden (tüm pozları vermek için en az iki çekim yapman gerek) Biff'in yanına gitme, oyunu kırmış olursun. Önceki bir kayıt dosyasına gitmen gerekir.

M

Memati55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Memati55 Maalesef bu sorun sadece bizden kaynaklı değil. Bir dönem yapımcı güncellemelerde farklı işler yaptığı için bu kararı aldık ve gerçekten çok zahmetli bir oyun.
Emeğinize sağlık usta bu oyunu şimdilik ara vermek gerekecek final bölümü çıkana kadar.Yapımcı güncelleme satmak için bazı bölümleri gereksiz uzatmış 1 ve 2 de sıkılmamıştım ama ep.3 te viktoria nın görevleri gereksiz fazla ve oyunu sıkıcı hale getiriyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Emeğinize sağlık usta bu oyunu şimdilik ara vermek gerekecek final bölümü çıkana kadar.Yapımcı güncelleme satmak için bazı bölümleri gereksiz uzatmış 1 ve 2 de sıkılmamıştım ama ep.3 te viktoria nın görevleri gereksiz fazla ve oyunu sıkıcı hale getiriyor.
Sadece uzunlukları değil maalesef oyunda bazen büyük hatalar oluyor ve onları çözmek çok zaman alıyor.

M

Memati55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece uzunlukları değil maalesef oyunda bazen büyük hatalar
Anladım ben ilki iki oyununda karşılaşmadığım sorun 3 te var oyun mekaniği yavaş android te bir şeye tıkladığında geç açıyor ev kıyafet seçimi haritada bölge seçimi gibi burdan indirdiğim bölümlerde böyle bir şey yaşamadım

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Memati55 Biz elimizden geldiğince Türkçe oyunlarımızın portlarını en stabil hale ve performanslı hale getirmeye çalışıyoruz ondan dolayı.

M

Memati55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Memati55 Biz elimizden geldiğince Türkçe oyunlarımızın portlarını en stabil hale ve performanslı hale getirmeye çalışıyoruz ondan dolayı.
Teşekkürler v16 son güncelleme 3. Bölüm bitişiymiş PC ye indirdim dün artık bölüm 4 ü bekleme zamanı :(

T

Tayderon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.bölüm güncellendimi tamamen yeniden indirip oynuyacagım ona göre ?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyuna girince siyah ekran veriyor cozumu nedir
Çözümü yok diye biliyorum ekran kartından kaynaklı bir problem diye biliyorum. Veya discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz belki bir çözümü vardır.

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
başrolün kadın olduğu tavsiye edebileceğiniz oyunlar nelerdir ?

Üst Alt