Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
R

rolex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.bölüm açılmıyor giriş yapa tıkladıktan sonra oyundan atıyor hiçbir hata vermede

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
rolex
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.
Aksi bir durum olması halinde bana bildirin.

R

rolex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
rolex
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.
Aksi bir durum olması halinde bana bildirin.
belirttiğiniz dosyaları sildim oyuna giriş yapabildim ama tekrar girmeye çalıştığımda yine attı oyundan bu sefer silmek işe yaramadı defalarca sildim ama yinede olmadı uygulama verilerini temizlemeyi denemedim onu nasıl yapabilirim öyle bir secenek yok galiba android için yazdınız pcden giriyorum

A

Alijely1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 1. Bölümünü apk indiriyorum ancak oyun açıldıktan sonra başlaya basınca oyun kapanıyor açılmıyor

A

Alijely1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 1. Bölümünü apk indiriyorum ancak oyun açıldıktan sonra başlaya basınca oyun kapanıyor açılmıyor

R

rolex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
biraz bekle ondan sonra başlaya bas uygulama kendine gelsin benımde 2.bölüm giriş yapa basınca oyun atıyordu 2-3saniye sonra şimdi giriş ekranı gelince biraz bekliyorum ondan sonra giriş yapa basıyorum bazen kapanıyor uygulama bazen kapanmıyor

E

eraygursoy10

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
cloud yükleme yapılmıyor

slmkanka

slmkanka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme linkleri reklam sitelerine atıyor indiremedim yardımcı olur musunuz

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
indirme linkleri reklam sitelerine atıyor indiremedim yardımcı olur musunuz
Aşağıya bıraktığım konu üzerinden sorunun cevabına bakabilirsin.

Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunu bölüm bölüm mu indircez yoksa 3.bolum hepsinimi kapsiyor android te oynucam

Üst Alt