Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Merhaba oyuna giriyorum başla tuşuna tıkladığımda oyundan atıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
Cihazım Oppo A55
Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz karşılaştığın hatanın çözümünü bilrn bir arkadaş yardımcı olacaktır.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnternetim normalde saniye de 5 mb indiriyo ama Cloud dan indirince saniyede 400 kb indiriyor. Başka linkte yok mega var o da sınırlı indirme kapasitesine sahip. Nasıl cloud dan hızlı indiricem ?

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda galeri kısmı var mı ben bulamadım ?

Fabrizia

Fabrizia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda son kaldığım yerler, ana karakterin kendi evinde sefil bir hizmetli olarak çalışmaya başladığı yerlerdi. Oradan sonrasında hikaye olarak çok hikaye var mı güncellemelerden falan haberim yok bilen biri yazarsa sevinirim. Ona göre baştan başlayacağım da.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bu oyunda son kaldığım yerler, ana karakterin kendi evinde sefil bir hizmetli olarak çalışmaya başladığı yerlerdi. Oradan sonrasında hikaye olarak çok hikaye var mı güncellemelerden falan haberim yok bilen biri yazarsa sevinirim. Ona göre baştan başlayacağım da.
Sadece ilk bölümü oynamışsın. Oyunun %60'ını ikinci bölüm oluşturuyor zaten, yani oyunu oynamamış sayılırsın :)

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
pc de oynarken altta hızlı kaydet vs tarzında menüler bulunmuyor mu bende çıkmadı da ?

G

gogola

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Direk 3üncü bölm. İndirsek 1,2yi ayrı ayrı yüklemek gerekir mi ?

B

blackskull01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Foto çekimlerinde yada dans gibi eylemlerde okları rastgele mi kullanıyoruz yoksa bir taktiği varmi . Çoğu zaman ilerleyemiyorum aynı okları arka arkaya seçmedigim halde

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Foto çekimlerinde yada dans gibi eylemlerde okları rastgele mi kullanıyoruz yoksa bir taktiği varmi . Çoğu zaman ilerleyemiyorum aynı okları arka arkaya seçmedigim halde
Bir kuralı olması gerekiyordu ama ben de tam olarak hatırlamıyorum discord sunucusunda #oyun veya #yardım-ve-hatalar kanalına sorabilirsiniz bilen biri cevap verecektir.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
İlkinde hangi açı olduğu önemli değil ama 2.sinde üzerinde nokta olmayan pozlara öncelik ver.

N

Nreaple

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
AOC uzantılı dosyayı nasıl açıyoruz oyunu bir türlü kuramadım niye rar dosyası olarak atmadınız ki?

N

Nreaple

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sayın moderatörler bir sorum daha var. Bu oyunun seslendirmesi yok mu? Bende sadece arka planda müzik var. Hiçbir seslendirme çalışmıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Sayın moderatörler bir sorum daha var. Bu oyunun seslendirmesi yok mu? Bende sadece arka planda müzik var. Hiçbir seslendirme çalışmıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Her oyunda özellikle seks sahnelerinde ses olmayabiliyor.

Üst Alt