Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
gerekli izinler verilmedi hatasi aliyorum depolama izni vermeme rağmen 2.bolumu acamiyorum cozumu bilen varmidir ?
Android 13 hatası alıyorsun oyunun mevcut renpy sürümünün apk'sı Android 13'e uygun olmadığından kaynaklanan bir hata. Bu hata yeni çıkan oyunlar ile düzeltildi yani oyunlara güncelleme beklemek gerekiyor.

O

Orantısızorangu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha oyunun başında polislere yakalanıyom ben nasıl kurtulcam

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Giriş ekranında kalıyor oyuna giremiyorum
Giriş yapma kısmındaysa VPN kullanman veya güvenli internet filtresini kapatman lazım. Giriş yaptıktan sonra logomuzun olduğu ekranda kalıyorsa da beklemen gerek. Orada oyun donmuyor, dosyaları işliyor.

3

31cibaykus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bölümleri nezaman gelecek bilgi varmı

M

mertmert22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.bölüme güncelleme geliyor mu? En son ne zaman ilerleme kaydedildi?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
yeni bölümleri nezaman gelecek bilgi varmı
3.bölüme güncelleme geliyor mu? En son ne zaman ilerleme kaydedildi?
Yeni bölüm gelmedi ancak mevcut bölüme güncellemeler geliyor. Türkçe olarak şu anlık ilk dokuz sürümünü oynayabiliyorsunuz, yapımcı üçüncü bölüm için on beş sürüm çıkarttı. Sanırım ikinci bölüm gibi on altı sürümde tamamlayacak bölümü.

L

lizard

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Datada öyle bir klasör yok ve datanın içine de o isimle oluşturamıyorum. Bu nedenle sürekli siyah ekranda bu sorunu nasıl çözebilirim 🤔

A

akadr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba 2.bölüme başladım biraz oynadıktan sonra kayıt alıp çıktım ama aldığım kayıtlar çalışmıyor en başa yatak sahnesine atıyor dosyalarla da uğraştım ama nafile çözümü varmıdır acaba?

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk başta bölüm biri bitirp bölüm ikiyi mi indiricez ? yoksa bölüm üçü indirsek sadece yetiyo mu ?

B

blackskull01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne yaptıysak olmadı androidde. Her anlatılani yaptık save dosyalarını da koyduk yine yok. Sürekli bir istisna oluştu hatası veriyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
İlk başta bölüm biri bitirp bölüm ikiyi mi indiricez ? yoksa bölüm üçü indirsek sadece yetiyo mu ?
Bölüm bölüm bitirmeyi dene zaten bitirdiğin bölümün savesini aktarabiliyorsun diğer bölüme veya oyun hemen başında sana soruyor hangi seçimleri yaptığını.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Merhaba 2.bölüme başladım biraz oynadıktan sonra kayıt alıp çıktım ama aldığım kayıtlar çalışmıyor en başa yatak sahnesine atıyor dosyalarla da uğraştım ama nafile çözümü varmıdır acaba?
Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen bir arkadaş yardım edecektir.

F

ferix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyuna giriyorum başla tuşuna tıkladığımda oyundan atıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
Cihazım Oppo A55

Üst Alt