Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
I

IIAyrohIı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galerisi veya bütün ânın olduğu bir seçeneği var mı?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
IIAyrohIı
Bölüm 2'nin galerisi ve sahne tekrarı mevcut ama ilk bölümde yok.

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
(SPOİLER! + Argo)
Monica Buckfett; insanları aşağılayan, gösteriş meraklası, aseksüel, narsist bir karakter. Zengin, burnu havada, güzeller güzeli, kibirli bir patroniçe. Çevresindekileri aşağılık bir bok parçası olarak gören Monica, kendine tapan biri. Birçok erkek onunla birlikte olmak ister ama o bununla ingilenmez, onun için önemli olan şeyler lüks hayat, gösteriş ve otorite. Bu karakter gel zaman git zaman, elde avuçta ne varsa kaybedip dibin dibini görüyor. Malikanesinden atılıyor, şirketinden oluyor, hapishaneyi boyluyor (2 hafta kadar içeride kalıyor). Kraliçeler gibi yaşayan, zorluk nedir görmeyen, fatura-kira ödeme gibi dertlerden bi haber Monica; özgürlüğünün elinden alınmasıyla ve hapishanede yaşadığı travmalar sonucu psikolojik olarak çökse de "Seni öldürmeyen acı güçlendirir." mottosuya ayağa kalkıyor, eski hayatına kavuşma hayali ona içten içe güç veriyor. Eski gücüne kavuşmayı arzulayan Monica, bu uğurda epey çaresiz kalıyor, yer yer kendisiyle çatışıyor. Kendinden, kişiliğinden ödün vererek asla yapmayı beklemeyeceği şeyler yapıyor, yapmak zorunda kalıyor bazen de tercih ediyor. Ama biliyor ki bütün bunları tek bir gaye uğruna yapıyor eski Monica Buckfett'a geri dönmek, kendine kabusu yaşatanlardan intikam almak. Farklı bir karaktere bürünüyor, bir zamanlar başkalarına yaşattıklarını kendi yaşıyor. Aşağılanıyor, eziliyor, bok çukuruna yuvarlanıyor, epey badire atlatıyor. Günün sonunda ne yaşarsa yaşasın elindekileri geri almak için pes etmiyor, öyle de azimli biri.

Peki neler yaşadı bu kadın?
Her şeyine el konuldu. Nezarethaneye atıldı. Hiç yerine kondu. Tutunacak dal aradı ama bulamadı. O soğuk yalnız parmaklıklar arkasında yarı aç, yarı çıplak vaziyette bırakıldı. Habeş maymunundan farksız gördüğü mahkumlar tarafından sözlü ve fiziksel olarak tacize uğradı, aşağılandı. Beş parasız, prangalı, cıbıldak, aç-susuz, kimliksiz sokağa atıldı. Marcus, hapishane, polis korkularıyla baş etti. Evinden, şirketinden kovuldu. Çalışanlarından, platoniklerinden s*ktiri yedi. Kendine kalacak delik aradı. Mağazada yattı. Genelevde yattı. Dönercinin işlerini yaptı, kebap sattı. Eski şoförünün kötü emellerine alet oldu. Sahibi olduğu evde hizmetçi olarak işe girdi. Evin hanımına köle oldu. Evi süpürdü, temizledi. Sapık Bardie ile şoför Fred'in tacizleriyle uğraştı. Hizmetçi fantezisine kurban gitti. Evin bodrumuna yerleşti. Eski şirketinde işe girdi. Kendisinin kendisi olduğuna inanılmadı. 'Monica rolü' yapması için para teklif edildi. Uygunsuz fotoğraf çekimleri için zorlandı. İş adamlarının tacizine uğradı. Tuvallete garsonu tatmin etmeye zorlandı. Sekreter bozuntusunun şantajına uğradı. Barda bulaşık yıkadı, garsonluk yaptı. Sokaktaki serserilerin cinsel isteklerini yaptı. Bar müşterilerinin tacizine uğradı, ayyaşlarla uğraştı. Victoria tarafından haraca bağlandı. Haftada 5000$ sömürüldü. Gym'e hizmetçi kıyafetiyle götürülerek arkadaşlarının diline düşürüldü. Bardie ve anası tarafından etek altı kontrol edildi. Barda striptiz yaptı. Bar müşterilerinin özel isteklerini yapmaya zorlandı. Bahşişleri çalındı, bahşişleri çaldı. Veli rolü yapması istendi, sapık öğretmen tarafından dümbüklendi. Totosuna Bardie'den şaplak yedi. Havuzda eski ortağına verdi. Evin sahibini ayartmaya çalıştı. Victoria'nın pis istekleriyle uğraştı. Ralph'ın Betty fantezini körükledi. Kira indirimi için pitonu emmesi istendi. Steve tarafından kandırıldı. Steve'in cinsel isteklerini yapması gerekti. Biff tarafından şartlı yöneticiliğe getirildi. Sapık fotoğrafçının karelerine ortak oldu. Otelde eskortluk yapmaya başladı. Eskortların çelmeleriyle, p*çlikleriyle uğraştı. Fotoğraf çekiminde zengin patronların isteklerini yapmak zorunda kaldı. Sevgili rolü yapması için kiralandı, sırayla s*kildi. Biff'in cinsel isteklerine maruz kaldı. Fred yüzünden Julia'yla yakınlaştı. Julia ile aynı evde kaldı, lez ilişki yaşadı. Julia suratına işedi. Sapık zengin patronlarla uğraştı. Restoranda tuvaletinde grup sekse zorlandı. Sokak müşterilerine evinde or*spuluk yaptı. Fred ile Steve'i kaçırıp silahla tehdit etti. İş adamlarına kıçı yırtık kıyafetle sunum yapmaya zorlandı. Diğer eskortlarla, yöneticiyi indirme planı yaptı. Dansçı Claire'e yardım etti. Molly ile sahnede maskesini çıkardı, kapıştı. Betty Ralph'i yatakta Monica'yla yakaladı. Yeni 'Shiny Hole' kraliçesi oldu. Yeni eskort servisi yöneticisi oldu. Ev sahibinin hanımı oldu, evine yeniden kavuştu. Betty'i evden göndertti. Parkta tacize uğradı. Parktaki keşler tarafından bayıltılarak toplu tecavüz uğradı. Başkasının sevgilisini ayarttı. Otoparkta yanlış kişiyle birlikte oldu. Anneciğin yanında sokaklarda işe girdi. Or*spuluk seferinde arabada Fred'i tatmin etti. Victoria'nın isteği üzerine Melanie'nin g*te laleyi taktı...
Güzelim kızın eline, ağzına veriyorlar. Evde, otelde, kulüpte, şirkette, ofiste, çamaşırhanede, gymde, tuvallette, kodeste, sokakta, okulda, havuzda, barda, stüdyoda, parkta, otoparkta, arabada, restoranda, mağazada, havada, karada, sabah akşam s*kiyolar. Ağzına yüzüne, vücudunun tüm kısımlarına attırıyorlar, bayıltıp ırzına geçiyorlar. Ellenmedik yeri, girilmedik yeri kalmıyor...
Patronluktan hizmetçiliğe, modellikten ev hanımlığına, bar çalışanından striptizciliğe, ofis çalışanından yöneticiliğe, eskortluktan or*spuluğa, kölelikten garsonluğa, otel çalışanından dansçılığa. Sokakların kraliçesi, gece hayatının kraliçesi, or*spuların kraliçesi oluyor.

Davasında haklı mıdır?
Kısmen evet kısmen hayır. Monica'nın yaşadıklarına üzülsem de bu onun geçmişte insanları aşağılayan kibirli bir kahpe olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ne demişler: "Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste." Oyun bazı mesajlar veriyor. (Or*s*ulara laf edip oro*pu olması mesela güzel bir çelişki.) Evet ama yine de yaptıkları, başına gelenlerin nedeni mi? Kibrinin bedelini böyle mi ödemeli? Hiçbir zaman iyi biri ol(a)masa da başına gelenleri hak etmedi. Bazılarını kendi tercih etti, bazılarında kendi rızası oldu, bazen de kolay yolu tercih ettiğinden yaşadı ne yaşadıysa. Yine de ne çektin be Monica? Bu nasıl baht, kader? Böyle mi olması gerekiyordu bilinmez. Burnu biraz olsun sürtüldü mü dersek bence hayır. Eski gücüne kavuşsa yine eskisi gibi çevresini hor görmeye devam eder. Böyle olsa da biraz empati yeteneği gelişti gibi sanki.

Fav Karakterler (+)
Melanie: Taş, soğuk süpermodel.
Fred: Sapık, pragmatik, piç şoför bozuntusu.
Marcus: Zeki, güçlü, gizemli kedisever.
Akira San: Gizemli, havalı karakter.
Molly: Deneyimli pole dancer.

Boktan Karakterler (-)
Julia: Yılışık, değişik, çirkin, emektar işçi.
Bardie: Kurnaz, küçük sapık. Little Fred.
Victoria: Saçma, gıcık, sadist, sapkın kız.

Oyunu genel değerlendirirsem.
1.bölüm nispeten kısa ve dolu dolu olduğundan akıp gidiyor. Girizgahı olsun finali olsun her şey çok iyi, en iyi bölüm bu bence. 2.bölümde de epey uzun, zorlama gereksiz sahneler var bazı yan görevler çok can sıkıcı olabiliyor. (Örnek vermek gerekirse fotoğraf çekimi görevleri var. Biraz sıkıcı ve uzun. Haftada bir ilerlenebildiğinden günleri atlaması falan yoruyor.) Yine de hikayedeki en ciddi ilerleme bu bölümde oluyor sadece daha kısa sürede anlatmayı tercih etse yapımcılar, sakız gibi uzamamış olurdu. Buna rağmen oldukça keyifliydi. 3.bölüm ise çok uzun değil ve hikaye fazla ilerlemiyor. Daha devamı gelecek ama en az beğendiğim bölüm bu oldu. Daha iyi bir sona evrilir umarım hikaye. Çiftlik 218'i ekleseler mesala. Bir de sandbox olmasından ötürü karın doyur, para kazan, yat, kalk, uyu, saati ve günü ileri sar kısımları oyunu uzatıyor. Ona rağmen hikaye dolu dolu ve işlenişi olsun çok şey vaat ediyor. Şahsen uzun oyunları severim saçmalamadığı sürece, hikayeye daha çok bağlanıyorsun. Ayrıca oyunda yok yok. Bol bol sahne, seçimler, diyaloglar, karakter, animasyon ne ararsan var. Güzel bir evren, güzel bir seri, güzel bir kadın başrol oyunu. Başyapıt diyebilirim. Tek çeviren de bildiğim kadarıyla AOC ekibi. Çeviren arkadaşlara teşekkürler, oyunu sevdirmelerinde rolleri büyük. Eveet çok uzattım biliyorum, 3 ay önce oynadığım güzide oyunla ilgili biraz okudum, bakındım, hatıramda canlandırdım ve birkaç şey karalamak istedim. Ben bir işsizim biliyorum :/ 2 saatimi buna ayırdım. Kafam kazan gibi oldu valla saçmaladıysam affola. Şimdi daha yararlı şeyler yapmaya gidiyorum. Oynamadıysanız oynayın la bu oyunu.

Son düzenleme:
Dodo2967

Dodo2967

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu siyah ekran geliyor nasıl acilcak oyun yoksaya bastım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221229235243.png
    Screenshot_20221229235243.png
    11.5 KB · Görüntüleme: 16
S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni versiyon cıkmış sitesinde season 3 v15 var. buradaki v9 güncelleyebilir misiniz? konunun devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

demonboy1

demonboy1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni versiyonları geldi tahmini ne zamana güncellenir?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
M

MYRULES

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_2023-01-05-02-24-53-411_fashionbusinessv16.adultoyunceviri.com.jpglütfen yardım edin kayıtlı değil oyun ve burada takılı kaldım

D

darbelimatkap58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkinci bölüm oyun giriş ekranında bekleyip kapanıyor girmiyor oyuna neden yapar bunu ve bir çözümü var mı

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
3. bölümün yapımı bittikten sonra mı çevireceksiniz?

C

Cemal berk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Bölümü arşiv dosyasını bulamadım nereye gitti

D

Depiedrass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. Bölüm kurulum notlarını bulamadim nerde