Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
T

Tayderon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başrol bunun gibi kadın olan güzel baska oyun varsa önerebilirmisiniz.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Tayderon
Kadın başrol oyunlar:
Volleyball heaven (Türkçe yapay zeka)
Angelica's temptation (Türkçe yapay zeka) Pandora's Box (Türkçe yapay zeka)
Betrayed (Tamamen Türkçe)
Bright past (Türkçe yapay zeka)
High life (Türkçe yapay zeka)
A Wife And Mother (Türkçe yapay zeka) Good Girl Gone Bad (Türkçe yapay zeka)
The office (Tamamen Türkçe)
Anna Exciting Affection (Türkçe Yapay Zeka)
Jessica O'Neil's Hard News (Türkçe Yapay Zeka)

I

illegalycl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ikinci bölümde geri alma yada yazı boyutu düzenlenmiyor kötü oldu

I

illegalycl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
görevler biraz uğraştırıcı ama hikaye grafik efsane

B

burky9607

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
linklere tıklıyorum yükleniyor diyor ama açılmıyor. internetimde sorun yok sebebi nedir? diğer oyunlarda da böyle

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
linklere tıklıyorum yükleniyor diyor ama açılmıyor. internetimde sorun yok sebebi nedir? diğer oyunlarda da böyle
Sizden ya da bizden kaynaklanan bir sıkıntı değil. Yönlendirme sitesi olan Ay.link'te bir sıkıntı var. Beklemeniz gerek.

Dodo2967

Dodo2967

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.Bolumu indirdim dosya açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim mega ve cloud indirdim açılmadı

Dodo2967

Dodo2967

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Açılmıyor dosya sinir oldum ya kaç kere indirdim açılmadı

D

Delimanyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kurulum dosyasını actım evet ama androıd data denen yer bende cıkmıyor ve cıksada fushıon busınes dosyası yok . oyunun yuklendıgı yerı bulamıyorum normalde uzmanım bu konularda ama dosyalarım androıd den bakıyorum ama nedense cıkmıyor orda cıkması lazım .. oyunu ındırıp acamayan arkadaslar oyun sıkıstırılmıs sekılde gelıyor once oyunu arsıvden cıkarıp ordakı game klosorunu androıd data fushıon busınes adlı klasore yukleyeceksınız sonrasında acılcak dıyorlar ama nedense o klosoru bende henuz bulamadım :D sız bulursanız banada haber verin :p

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
kurulum dosyasını actım evet ama androıd data denen yer bende cıkmıyor ve cıksada fushıon busınes dosyası yok . oyunun yuklendıgı yerı bulamıyorum normalde uzmanım bu konularda ama dosyalarım androıd den bakıyorum ama nedense cıkmıyor orda cıkması lazım .. oyunu ındırıp acamayan arkadaslar oyun sıkıstırılmıs sekılde gelıyor once oyunu arsıvden cıkarıp ordakı game klosorunu androıd data fushıon busınes adlı klasore yukleyeceksınız sonrasında acılcak dıyorlar ama nedense o klosoru bende henuz bulamadım :D sız bulursanız banada haber verin :p
Dosyanın olmamasının sebebi kurulumu eksik yapmış olmanız. Apk'yı kurduktan sonra oyunu açıp giriş yapın ve logomuzun çıktığı ekranda kısa bir süre bekledikten sonra oyunu kapatın. Logonun olduğu ekranda normalde oyunun dosyaları işlenir ancak bu oyunda dosyaları kendiniz aktarmanız gerektiğinden sadece klasörü oluşturuyor.

Dodo2967

Dodo2967

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosyanın olmamasının sebebi kurulumu eksik yapmış olmanız. Apk'yı kurduktan sonra oyunu açıp giriş yapın ve logomuzun çıktığı ekranda kısa bir süre bekledikten sonra oyunu kapatın. Logonun olduğu ekranda normalde oyunun dosyaları işlenir ancak bu oyunda dosyaları kendiniz aktarmanız gerektiğinden sadece klasörü oluşturuyor.
Dosya açılmıyor dosya oyunu Bırak dosya açılmıyor

B

Barbaross68

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Bölümün kayıt dosyaları lazım 3.bölüm için forumda bulamadım

E

Eminkaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$