Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
oyun gayet güzel tadını çıkarın tek yapmanız gereken markusa yaklaşmayın :D markus yokmuş gibi oynayın. giderseniz diger tüm görevler yapılmamış sayılır sahneleri atlar ve oyun biter. zaten oyunun amacı markusa yakalanmamak.ben 3 bölümüde bitirdim biraz yordu beni ama deydi.4.bölüm gelsin bekliyorum. :D

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
2. bölümü bir türlü bitiremedim kayıt dosyası mı bozuldu rehberi takip ediyorum ama ilerleme başaramadım melanie ortalarda yok, steve ile sözlesme imzalayamıyorum tek yaptıgım gece klübünde calısmak ve dickin sekreterine para bulmak ne yapmam lazım?
ofis görevlerini ilerlet. fotograf çekimlerini ilerlet. melani gelip seni bulacak.

T

tolga10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 partın Biff'e iyi kız olma bölümünde seçenekler çok fazla olduğu için ekranda görünmüyor. Yukarıdakini yapabiliyorum sadece ama onlar da görünmediği için tiklayamiyorum maalesef tıkandı oyun orada buna bir şey yapabilir miyiz acaba?

B

Barbaross68

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2 yi indirdim giriş ekranında kalıyor oyuna giremiyorum Screenshot_2022-09-14-11-11-43-986_fashionbusinessv16.adultoyunceviri.com.jpg

B

Barbaross68

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2 oyuna giremiyorum save dosyasını nasıl indirebilirim

D

Dominator00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3'de hala çiftlik 218 eklenmedi mi? Bilgisi olan varmı?

E

Eternal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Bölüm 2 de yükleme ekranında kalıyor neden bilgisi olan var mı

B

bursalıı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar 2. bölüm apk indirdim yükledim oyuna giriş yapmıyo hesabımla giriş yapıyorum oyun açılış ekranında kalıyor ne yapmam lazım

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bölüm 2 yi indirdim giriş ekranında kalıyor oyuna giremiyorum Ekli dosyayı görüntüle 12429

Bölüm 2 de yükleme ekranında kalıyor neden bilgisi olan var mı

arkadaşlar 2. bölüm apk indirdim yükledim oyuna giriş yapmıyo hesabımla giriş yapıyorum oyun açılış ekranında kalıyor ne yapmam lazım
Optimizasyonu sıkıntılı olan ağır oyunlardan biri olduğundan yüklenmesi çok daha uzun sürüyor. Cihazınızın gücüne göre 5 dakika da sürebilir, 15 dakika da.

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
merhaba oyunu ne zaman güncelleyeceksiniz

D

Depiedrass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Alttaki kaydet falan gözükmüyo nasıl halledebilirim

B

bençakır

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.bölümün ortalarına doğru save dosyası lazım varmı uplayabilecek biri betty okula gidiyodu çocuk için tam orada biyerde save lazım :(

D

Depiedrass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
B3 nasıl kuruluyo yardım edebilir misiniz kurulum notlarını bulamadim

C

canacan1919

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun yeni bölümü gelecek mi bilen var mı