Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hataların çözümünü bulamazsanız oynayamazsınız ve şu ana kadar çözen çok nadir kişiler olabiliyor.

G

ghostops

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chapter 1 i bitirdim 2 sini indirdikte. Sonra ne işlemler yapmam gerekiyor değerli site yöneticileri ?

G

ghostops

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uygulama yüklenmedi diyor cihazımda 19 GB yer var xiamomi markası neden

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
ghostops Birden fazla kez spam halinde mesaj atmanıza gerek yok. Görselde dosya konumu verilmiş o konumdan yenisine kayıt dosyanızı aktarmanız gerek.

Fashion Business'da yapımcıdan kaynaklı kurulumda ve oyun içinde hatalar yaşabilirsiniz buna bir çözüm bulamıyoruz maalesef.

Ekli dosyalar

• 1659540105066.png
    1659540105066.png
    70 KB · Görüntüleme: 58
G

ghostops

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ghostops Birden fazla kez spam halinde mesaj atmanıza gerek yok. Görselde dosya konumu verilmiş o konumdan yenisine kayıt dosyanızı aktarmanız gerek.

Fashion Business'da yapımcıdan kaynaklı kurulumda ve oyun içinde hatalar yaşabilirsiniz buna bir çözüm bulamıyoruz maalesef.
Kayıt dosyasını oyuna aktarmadan chapter 2 çalışmıyor mu ben daha yapmadım onu bide oyun direk atıyor

H

halaskar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefonu nasıl cevap vereceğim ne yaptım ne ettim yapamadim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-04-19-13-59-045_fashionbusiness.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2022-08-04-19-13-59-045_fashionbusiness.adultoyunceviri.com.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 53
G

ghostops

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 gb alanla oyunu oynar mı yoksa o yüzden mi adult oyun çeviri logosu gösterip beklettikten sonra direk kapatıyor

G

ghostops

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bekledikten sonra attı tam olarak bilmiyorum başka işlerim vardı

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Eğer onları da deneyip hala atma sorunu yaşıyorsanız yapacak pek fazla bir şey yok. Oyunun içinde veya kurulumunda problem yaşanabiliyor bizden kaynaklı bir durum değil.

E

emirhan077

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun bitti fakat rozet kısmında hala açılmamış sahneler var diğer versiyonlarda direk kilit açma özelliği vardı son sürümde böyle bişeyi göremedim varmı acaba tüm sahneleri açma gibi bi tuş?

Üst Alt