Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
oyun bitti fakat rozet kısmında hala açılmamış sahneler var diğer versiyonlarda direk kilit açma özelliği vardı son sürümde böyle bişeyi göremedim varmı acaba tüm sahneleri açma gibi bi tuş?
Olmayabilir şu an tam olarak hatırlamıyorum maalesef.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyun bitti fakat rozet kısmında hala açılmamış sahneler var diğer versiyonlarda direk kilit açma özelliği vardı son sürümde böyle bişeyi göremedim varmı acaba tüm sahneleri açma gibi bi tuş?
Tüm sahneleri açman için ekstra sürümü oynuyor olman, bölüm 2 den bozuk olmayan bir kayıt dosyanı bölüm 3 e aktarman ve tüm rotaları oynamış olman lazım.

T

tariktokluk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 hafta önce denedim hala adult oyun çeviri bide kadın logousnda atıyo

A

agokkaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böylesine güzel bir oyun ancak bu kadar mahvedilir. Gece saat 02:00'de bilgisayardan telefona kopyala yapıştır yaptım game klasörünü dediğiniz konuma, şuan %50 bile değil. Apk'yı kurarsın oyunun tadını çıkarırsın bu nedir Allah aşkına kopyala yapıştır onu buraya al bunu şuraya yapıştır saat 18:20 😤

A

agokkaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dediğiniz alana kopyalamama rağmen açılmıyo oyun kardeşim. Çok sevdiğim, severek oynadığım oyundan soğuttunuz tebrik ediyorum 👏🏻👏🏻👏🏻 apk'yı indirip kursak olmuyo dimi? İlla bu tarz zorluklar olmak zorunda.

T

tariktokluk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben ümidimi kestim yabancı siteden indirip oynuyorum

M

mr710

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3'ü indirdim çalıştırdım eski bölümlerde neler olduğuyla ilgili sorular sordu cevapladım. Sonra oyun başladı orospularla bikaç diyalog sonra marcus la bi kaç diyalok hop oyun bitti. 3 gb apk 9 gb lık pc dosyası bun için mi yoksa bende mi sıkıntı var

3

31cibaykus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.bölümü indirdimde 1. bölümde diyalog geri sarabiliyordum ama bunda saramıyorum

F

fotinix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. bölümü bir türlü bitiremedim kayıt dosyası mı bozuldu rehberi takip ediyorum ama ilerleme başaramadım melanie ortalarda yok, steve ile sözlesme imzalayamıyorum tek yaptıgım gece klübünde calısmak ve dickin sekreterine para bulmak ne yapmam lazım?

Yasinnyzz

Yasinnyzz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm çıktı lütfen hemen günceleyiniz

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
2. bölümü bir türlü bitiremedim kayıt dosyası mı bozuldu rehberi takip ediyorum ama ilerleme başaramadım melanie ortalarda yok, steve ile sözlesme imzalayamıyorum tek yaptıgım gece klübünde calısmak ve dickin sekreterine para bulmak ne yapmam lazım?
Discord sunucumuza katılarak yardım alabilirsiniz.

3

31cibaykus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
v 13 yayınlandı nezaman güncelleme gelir siteye

Üst Alt