Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
3 4 kere indirdim bende de aynı sorun var 80 GB boş yer var 1. ve 3. Bölümde sıkıntı yok ama 2 kurulmuyor paketin ayrıştırılmasında sorun oluştu diyo
2.bölümde yapımcı kaynaklı bir sorun var. APK dosyasını play storedan SAİ apk uygulamasını indirerek kurmayı deneyiniz.

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu yükledim 3 bölümü ama hata veriyor

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 bölümü bitirmedim ondanmi hata veriyor 3 bölüm dediğiniz gibi yükledim kaç kere ama hata veriyor

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dediğiniz gibi yaptım APK yükledim açtım ekran geldi işte şifre falan ekrani kapattım game dosyasini dediğini yere kopyaladım açılmadı siyah ekran geldi sonra hata veriyor

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her türlü yükledim 3 bölümü halan hata veriyor

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunun 3 bölümü diğerleri gibi yükleme olsa yapamadığım notta ne yazıyor sa yaptik olmuyor hata veriyor

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Şu oyunun 3 bölümü diğerleri gibi yükleme olsa yapamadığım notta ne yazıyor sa yaptik olmuyor hata veriyor
Yazılımcımız oyunculara en yüksek kalitede görselleri sunabilmek için böyle bir yönteme başvurdu. Kurulumu düzgün yapan herkeste oyunu sorunsuzca oynayabiliyor.

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vallaha ben rar dan çıkarttim APK yükledim oyun ekranı aciliyor işte şifre falan oradan sonra oyundan çıktım game klasörü dediğiniz yere attım sonra iste image hatası veriyor anlamadım gitti

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Vallaha ben rar dan çıkarttim APK yükledim oyun ekranı aciliyor işte şifre falan oradan sonra oyundan çıktım game klasörü dediğiniz yere attım sonra iste image hatası veriyor anlamadım gitti
Discord sunucumuza katılıp sorununuzu android hatalar kısmına yazarsanız yazılımcımız size yardımcı olabilir.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sandbox çok sevmesemde yinede fena değil. Çok iyi değil, kötüde değil oynanabilir.

E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşım her yorum altında aynı cevabı vereceğine şu bölümü diğer bölümler gibi yapıp indirsek bu ne birimiz bilmiyoruz diyeceğiz de herkes aynı hata yi yaşıyor şuna bı çözüm bul sürekli aynı cevabı verip durma

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Arkadaşım her yorum altında aynı cevabı vereceğine şu bölümü diğer bölümler gibi yapıp indirsek bu ne birimiz bilmiyoruz diyeceğiz de herkes aynı hata yi yaşıyor şuna bı çözüm bul sürekli aynı cevabı verip durma
Bu oyun sadece bu şekilde portlanabiliyor, oynayabilenler de var oynayamayanlar da. Bu oyunun android portunda alternatif bir seçenek yok, o yüzden yapamıyorsanız bu oyunu es geçebilirsiniz.

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Clouddan indirilmiyor bir sorunmu var acaba?

Üst Alt