Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle oluyor işte dosya olarak gözükmüyor çıkart basınca

Ekli dosyalar

• IMG_20220520_203431.jpg
    IMG_20220520_203431.jpg
    154.2 KB · Görüntüleme: 17
Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun amacı ne tamam bizi sıfırladılar ama bizi sıfırlayan şehri yöneten mafya başı ve onunda üstleri bizim karakteri istiyor ve bizim yapa bileceğimiz bir şey yok ben anlamadım bir şey bu oyundan bitiren birisi bana yaza bilirmi sonunda ne oluyor bide çevirenlerin ve benim harcadığım zamana yazık çok gereksiz bir oyun

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun amacı ne tamam bizi sıfırladılar ama bizi sıfırlayan şehri yöneten mafya başı ve onunda üstleri bizim karakteri istiyor ve bizim yapa bileceğimiz bir şey yok ben anlamadım bir şey bu oyundan bitiren birisi bana yaza bilirmi sonunda ne oluyor bide çevirenlerin ve benim harcadığım zamana yazık çok gereksiz bir oyun
Sitede yüzlerce oyun var. Hem diyorsun ki bana bitiren ulaşsın hem de harcadığım zamana yazık gereksiz diyorsun cevap vermiş yöneticiler oyunu es geç oynama diye derdin ne anlamadım

M

mertmert22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben de o atacağım klasörler yok hiçbiyerde bulamadım nasıl halledicem yardım edermisisiniz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Başka oyunlarda yüklü 2 3gblik oyunlar onların dosyasını da bulamıyorum
Kayıt dosyalarının yerini diyorsan;

- Android \ Data \ AdultOyunCeviri konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasör mevcut.

Windows'da ise
- Bilgisayarınızda C: diskine girin.

- Sonrasında AOC klasörüne girin, hangi oyunun dosyasını arıyorsanız bulun.

M

mertmert22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt dosyalarının yerini diyorsan;

- Android \ Data \ AdultOyunCeviri konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasör mevcut.

Windows'da ise
- Bilgisayarınızda C: diskine girin.

- Sonrasında AOC klasörüne girin, hangi oyunun dosyasını arıyorsanız bulun.
İşte maalesef dosyalarım oralarda bulunmuyor(android)

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitede yüzlerce oyun var. Hem diyorsun ki bana bitiren ulaşsın hem de harcadığım zamana yazık gereksiz diyorsun cevap vermiş yöneticiler oyunu es geç oynama diye derdin ne anlamadım
Sen merak etme kardeşim zaten boşa zaman harcı olduğu için başka oyunları oynuyorum ve sonunu merak ediyorum sonunda çiftliğe gidiyormuyuz gitmiyormuyuz diye sen merak etme ve bence kendi hayatını yönet sonra bana ne yapacağımı söylersin tmm?

D

drak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Marcusun yolu için EP den kaydınızı yükleyin diyo onu nasıl yapıcam

L

leonitas76

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun 3 apk inmiyor zip dosyası iniyor nasıl kuracam

L

leonitas76

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3 zip dosyası olarak iniyorsa içindeki kurulum talimatını okuyun. Eğer 1 veya 2.bölüm zip olarak iniyor ise eksik indiriyor olabilirsiniz ya da dosya adını .zipten .apkya çevirin.
Tamamda onu biliyorum hata veriyor dosyayı açarken

Üst Alt