Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aylinki geçtikten sonra resimdeki mavi tuşa basarak oyunu indirebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 10837
Bende böyle oluyor en altdakı yükleye basıyorum sonrasında bu dosyada virüs olabilir yinede indirmek istermisiniz diye bir bildirim geliyordu yinede indir basarak indiriyordum şimdi yinede indir gelmiyor ve oyunu indiremiyorum megadanda çok geç indiği için ordan indirmek istemiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220518_193702_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220518_193702_com.android.chrome.jpg
    228 KB · Görüntüleme: 12
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Minion Android üzerinden denedim, indirme başlıyor. Farklı bir tarayıcıdan deneyiniz.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bir şey daha sormak istiyorum izninizle bu 2 ci dosya olarakmı geliyor yoksa yeni bir uygulama olarakmı eğer dosya olarak geliyorsa bunu nasıl diğer uygulamaya atıcaz onu anlata bilirmisiniz?
Tüm bölümler ayrı APK dosyaları olarak geliyor. Her bölüm APK'sının başında size yaptığınız tercihleri soruyor. Bu sayede oyuna devam edebilirsiniz. İyi oyunlar.

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tüm bölümler ayrı APK dosyaları olarak geliyor. Her bölüm APK'sının başında size yaptığınız tercihleri soruyor. Bu sayede oyuna devam edebilirsiniz. İyi oyunlar.
Yani bu dosya olarak değil bir uygulama olarak indiriyoruz doğrumu?

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 1 de polis bizi aradığı zaman sonra git diye bir şık çıktı ama devre dışıydı onu nasıl aktif ede bilirim?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Ben bu oyun hakkında yorum yaptım mı hatırlamıyorum ama, oyunu sürümün sonuna kadar sabırla oynayan kişide peygamber sabrı vardır bence. Çok yorucu ve bayıcı bir oyun. Çok fazla etkileşim var ama, değeri yok. MC çok narsist ve kişiliksiz. Belirli bir yere kadar oynadım, hikayeyi tam bilmiyorum ama, beni sarmadı. Bütün insiyatifi tombul (baya baya) bir adamın eline bırakmak mı ? Pffff SIKICI.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu oyun hakkında yorum yaptım mı hatırlamıyorum ama, oyunu sürümün sonuna kadar sabırla oynayan kişide peygamber sabrı vardır bence. Çok yorucu ve bayıcı bir oyun. Çok fazla etkileşim var ama, değeri yok. MC çok narsist ve kişiliksiz. Belirli bir yere kadar oynadım, hikayeyi tam bilmiyorum ama, beni sarmadı. Bütün insiyatifi tombul (baya baya) bir adamın eline bırakmak mı ? Pffff SIKICI.
Aynı düşüncedeyim

E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harbiden biri yardımcı olabilir mi her şeyi doğru yapıyorum yine hata veriliyor yapan var mi

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Harbiden biri yardımcı olabilir mi her şeyi doğru yapıyorum yine hata veriliyor yapan var mi
Her şeyi doğru yapmanıza rağmen olmuyorsa yapabileceğimiz bir şey yok.
Bu oyun sadece bu şekilde portlanabiliyor, oynayabilenler de var oynayamayanlar da. Bu oyunun android portunda alternatif bir seçenek yok, o yüzden yapamıyorsanız bu oyunu es geçebilirsiniz.

E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her şeyi doğru yapmanıza rağmen olmuyorsa yapabileceğimiz bir şey yok.
Bu oyun sadece bu şekilde portlanabiliyor, oynayabilenler de var oynayamayanlar da. Bu oyunun android portunda alternatif bir seçenek yok, o yüzden yapamıyorsanız bu oyunu es geçebilirsiniz.
Sen de aynı yorum yapmaktan vazgeçip yardımcı olsanız

Üst Alt