Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selam dostlar oyunun ilk sezonunu oynadım bitirdim açıkçası ben bunları yaşayacak ne hak ettim bilmiyorum :p
ikinci sezonu oyneyecağım ilk sezon dosyasını bilgisayarda tutmama gerek var mı acaba silsem sorun çıkar mı

H

Hasanhuseyin124

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin 1 bölümde monicanin ofisinde 2kadini gonderdikten sonra birisi arıyor monicayi orda kalıyor açamıyorum telefonu hiçbir şekilde

E

Emrah93

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim her şey doru yaptım oyuna giriş yaparken bi istisna oluştu diyor bu nu nasıl düzeltebilirim

H

Hastaco

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunu denildigi gibi kuruyorum oyuna giris yapinca bir istisna olustu diyor

Y

Yusufcelik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır daha 1. Bölüm o yüzden şaşırdım bende yeterli alanda var ama açılır açılmaz oyundan atıyor.

ADNAN11

ADNAN11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Oyunu telefonuma kuramıyorum 1. Oyunda bir sıkıntı yoktu ama 2. oyunun apk sında oyunun resmi gelmiyor ve kurulurken hata veriyor

P

poseidon06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm rehberlerinin linki ölmüş, yenileyebilir misiniz veya nereden temin edebilirim?

M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostlar oyun güzel 2. sezondayım ancak şunu söylemeden geçmek istemiyorum bazı yerlerde insanın hem kadınlık hemide erkeklik gururuyla oynuyorlar vallaha ayıp ya :p dişi karakterle oynamak garipmiş

Babmerbu

Babmerbu

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Eksik indirmiş olabilirsiniz. Tekrar indirip deneyin.
3 4 kere indirdim bende de aynı sorun var 80 GB boş yer var 1. ve 3. Bölümde sıkıntı yok ama 2 kurulmuyor paketin ayrıştırılmasında sorun oluştu diyo

Üst Alt