Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Arkadaşlar 2. Bölüm APK indirdim 8.45 GB boş yer var telefonda uygulama yüklenemedi diyor birinci apk yok ama. Sadece ikinci bölümü kurmaya çalışıyorum, 1. Bölümün üzerine mi kuracağım nasıl olcak bu?
Yeterli alanınız yoktur veya eksik indirmişsinizdir.

F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun artık bir yere bağlansa mı acaba? Güzel oyun evet ama suyu çıktı artık, işi arka sokaklara çevirmeye gerek var mıydı? Şu Victoria karakterini artık bi dizginleyebilirsek de sinirlerimi bozup oyuna ara vermek zorunda bırakmasa beni. En ünlü top modellerden biri ile en büyük iş kadınlarından biri artık bir yolunu bulup bir sekreteri haklayabilseler mi acaba? Artık "İntikam Yolu" ilerlese de bu sürekli döngüye giren olaylar artık bir son mu bulsa... ya da onca "şey" yaptıktan sonra Monica artık bir şeylerin farkına mı varsa acaba? Bir poz çektirirken ya da cinsel bir şey yapacakken "ben şuyum, ben buyum" triplerinden yavaş yavaş uzaklaşşa mı? 2 sayfalık görüntü için 17 sayfa Monica'nın kendi kendine konuşmasını görmesek mi acaba...

A

Abinprocu

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Mackenzie admin bölüm 3 ün kurulumunu normal apk ve pc için rar yapar mısın

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Mackenzie admin bölüm 3 ün kurulumunu normal apk ve pc için rar yapar mısın
Bölüm 3'ün kurulumunu talimatlardaki gibi yapmanız lazım. Çünkü normak APK olursa render kaliteleri düşer bu da oyun keyfini azaltır. Bu yüzden yazılımcımız tam kalite sağlayabilmek için dosyayı öyle veriyor.

R

rayso12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyuna benzer başka bir oyun daha gelmez....

İ

İnooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3 bozuk demişler ama kimse cevap vermemiş

Oyun sorunsuz mu sorunlu mu ona göre indirelim yetkili arkadaşlar

A

Abinprocu

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bölüm 3'ün kurulumunu talimatlardaki gibi yapmanız lazım. Çünkü normak APK olursa render kaliteleri düşer bu da oyun keyfini azaltır. Bu yüzden yazılımcımız tam kalite sağlayabilmek için dosyayı öyle veriyor.

A

Abinprocu

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Dediği gibi yaptım hata verdi oyunu açıyorum dosya gelmiyor hemen ne yapmam lazım ?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Pc de oynarken seçeneklerden geri almayı sola doğru yaptım. Lakin sola tıkladığım zaman geri almıyor, diğer oyunların hepsinde geri alıyor konuşmaları. Bu oyunda bu seçeneğin çalışmamasına sebep olan şey ne sizce ?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Pc de oynarken seçeneklerden geri almayı sola doğru yaptım. Lakin sola tıkladığım zaman geri almıyor, diğer oyunların hepsinde geri alıyor konuşmaları. Bu oyunda bu seçeneğin çalışmamasına sebep olan şey ne sizce ?
Açık dünyadayken geri almayabilir.

JSMacTavish

JSMacTavish

141
Kredi
1$
Oyun artık bir yere bağlansa mı acaba? Güzel oyun evet ama suyu çıktı artık, işi arka sokaklara çevirmeye gerek var mıydı? Şu Victoria karakterini artık bi dizginleyebilirsek de sinirlerimi bozup oyuna ara vermek zorunda bırakmasa beni. En ünlü top modellerden biri ile en büyük iş kadınlarından biri artık bir yolunu bulup bir sekreteri haklayabilseler mi acaba? Artık "İntikam Yolu" ilerlese de bu sürekli döngüye giren olaylar artık bir son mu bulsa... ya da onca "şey" yaptıktan sonra Monica artık bir şeylerin farkına mı varsa acaba? Bir poz çektirirken ya da cinsel bir şey yapacakken "ben şuyum, ben buyum" triplerinden yavaş yavaş uzaklaşşa mı? 2 sayfalık görüntü için 17 sayfa Monica'nın kendi kendine konuşmasını görmesek mi acaba...
Haklı isyan

C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İkinci bölüm nasıl kuruluyor sürekli yüklenemedi hatası veriyor

F

ferdi198

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
başrol kadına hep bir ön yargıyla bakıyorum önceden böyle bakıp ısınan var mı acaba iyi midir şans verilmeli mi başrol kadınlara

Y

Yusufcelik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu indirdim açıldı da ama oyuna başlar başlamaz hemen n atıyor ve yeterli alanımda var 20 GB neden?

Üst Alt