Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
A

alieren92

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şu oyunlarda 1 big brother oyunu 2 fashion business efsanedir. Seçim yaparak ilerleyen tarz oyunlar da bu iki oyun üzerine tanımam

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bölüm 3ü indirdim yazılanların aynısını yaptım. Bir istina oluştu diyor yoksay diyince hata olup oyunun ana menüsüne atıyor android versiyon çözebilen varmı
Yanlış bir şeyler yapmış olabilirsiniz dosyaları sıfırlayıp tekrar deneyiniz.

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
hocam 3. bölüm için normal kurulum gelecek mi? game dosyasını 2-3 saattir game dosyasını kopyalayamadım tonlarca resim var içinde 14 saat süre veriyor kopyalama işlemi için, iptal etmek zorunda kaldım

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eski evdeki yatağın altı diyor hile için. Bu eski ev neresi oluyor hangi yatak bilen varmıdır

L

lazyoner10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_2022-04-11-00-45-08-698_fashionbusinessv18.adultoyunceviri.com.jpg

Verdiği hata dosyalarda kontrol ettim eksik bir şey yok daha önce böyle bir hata ile karşılaşan varmı?

C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya arkadaş ikinci bölümü indirdiğimde hatalı bir şekilde iniyor link mı bozuk ne ya Allah aşkına sinir krizi geçiricem

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 10209

Verdiği hata dosyalarda kontrol ettim eksik bir şey yok daha önce böyle bir hata ile karşılaşan varmı?
Kardeşim oyunu oynarken bende karşılaştım bunun sebebi üstsüz biçimde sokağa inmenden kaynaklıdır. Gardroba gidebiliyorsan elbise giy gidemiyorsan sokaktayken direk zamanı ileri sar ve uyu sabah kalktıgında düzeliyor. Elbise giy cık dısarı nedeni ve çözümü budur.

L

lazyoner10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kardeşim oyunu oynarken bende karşılaştım bunun sebebi üstsüz biçimde sokağa inmenden kaynaklıdır. Gardroba gidebiliyorsan elbise giy gidemiyorsan sokaktayken direk zamanı ileri sar ve uyu sabah kalktıgında düzeliyor. Elbise giy cık dısarı nedeni ve çözümü budur.
Şimdi bende şöyle oluyor oyuna başlıyorum seçimleri yapıyorum tam kontrolü bana verecek iken hata geliyor yani ben karakteri daha göremiyorum bile

M

mesutkosmer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bölüm 3te ev görevlerinde ilerleyemiyorum sebebini bilen var mı böyle diyor sürekliEkran görüntüsü 2022-04-14 021013.png

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Direkt bölüm 3'ten başlasak bir şey kaybetmiş olur muyum? Bölüm 2 kayıt dosyası bölüm 3'ü ilgilendiriyor mu ?

K

kaan22631

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar 2. Bölüm APK indirdim 8.45 GB boş yer var telefonda uygulama yüklenemedi diyor birinci apk yok ama. Sadece ikinci bölümü kurmaya çalışıyorum, 1. Bölümün üzerine mi kuracağım nasıl olcak bu?

Üst Alt