Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
Çizim tarzı biraz animeyi andırdığı için önyargı ile yaklaşanlar oluyor lakin bir şans verirseniz aslında oyunun içinde öyle olmadığını anlarsınız oynayışı keyif verici ve sürükleyici hikayesi ile gerçekten başarılı bir yapım 1-2 haftaya da yeni bölümü çıkacak Türkçe çevirisi ne zaman gelir bilinmez lakin yerimizi alalım 🤠

checkupp

checkupp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi , söylenecek fazla birsey yok. Ceko için size yaramayacaktır ama kaliteli ve sürükleyen bir hikayeye sahip

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Sukehiro Çeviri durumları ve bilgileri VIP sitemizde mevcut.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Türkçe oyunlarımızı elimizden geldiğince en kısa sürede güncellemeye özen gösteriyoruz ama net bir tarih veremiyoruz. Bunun içinde VIP sitemizde ki çeviri durumlarını takip edebilirsiniz.

$H@MAN

$H@MAN

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ben bu oyunu beta paketiyle almıştım gelecekteki güncellemelerle birdaha mı almam gerekecek yoksa daha önceden almış olmam yeterli mi?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Ben bu oyunu beta paketiyle almıştım gelecekteki güncellemelerle birdaha mı almam gerekecek yoksa daha önceden almış olmam yeterli mi?
Bir daha almanız gerekecek. The Genesis order ve The Twist harici alınan beta paketlerini her sürümde tekrardan almanız gerekiyor.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
The Genesis Order ve The Twist'te tek sefer almanız sebebi oyunlara çok kısa süre içerisinde güncellemeler geliyor. Özellikle The Genesis Order'a.

$H@MAN

$H@MAN

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
The Genesis Order ve The Twist'te tek sefer almanız sebebi oyunlara çok kısa süre içerisinde güncellemeler geliyor. Özellikle The Genesis Order'a.
Tam bunu sorsam mı diye düşünüyordum yanıtladınız öamxksmxksmx teşekkürler tekrardan.

R

RavenEmbla

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu oynadığım oyunlar listesinde 1. sıraya koyabilirim. Aşırı güzel, hikayesi, ses efektleri, özellikle çevirmenin yaptığı doğaçlama çeviriler çok güzel. Şiddetle tavsiye ederim

B

bertini07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu oynadığım oyunlar listesinde 1. sıraya koyabilirim. Aşırı güzel, hikayesi, ses efektleri, özellikle çevirmenin yaptığı doğaçlama çeviriler çok güzel. Şiddetle tavsiye ederim
Al benden de o kadar.Ana karakter sıfatsız :) ama hikaye aktı.

Sukehiro

Sukehiro

Kredi
9$
İçerik ayı içerisindeki oyunlardan en çok beklediğim oyundu bakalım bu sürümde bizi nasıl maceralar bekliyor

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Kredi
1$
Yeni sürüm kaç saatlik bir oynanış sunuyor ?

M

misthios

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En iyi 3 VN oyunundan biri benim gözümde.Hikaye olarak gerçekten çok sürükleyici, karakterler sağlam olmuş. Bir tık oyun oyuncuyu kararlar ve oyunlarla içine soksa zaten bir başyapıt olurmuş , tek eksiği o şu anda.

Üst Alt