Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
Y

Ygunessr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bi oyun sorucam bizim bi kızımız ve karimiz vardi karimizi ve kizimizla arada bir yüzmeye gidiyoduk havuza sonra jack ti galiba adi öyle bi adam gelip karımıza yüzme öğretiyordu o oyunun adı neydi

Grogri

Grogri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bugün bitirdim, tam anlamıyla tat aldım hikaye olsun grafikler olsun oynarken zerre sıkılmadım, yapımcının ellerine sağlık güzel bir
deneyim oldu. AOÇ ekibine teşekkürlerimi sunarım bize bu güzel oyunu hizmete sunduğu için iyi günler dilerim.

Velpars

Velpars

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle denenmesi gereken bir oyun şans verin pişman olmayacaksınız.

mehmettunahan

mehmettunahan

Doğasever
Kredi
0$
güzel güzel listeye eklenir bir güzelde oynanır tavsiye ederim yerimizi alalım buralar değerlenmeye başlamış.

R

remliel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun resimlerine baktım dedimki kesin oynamam lazımmış
altıma sıçtım korku varmış oyunda
ama genede oynanır

mbicer

mbicer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye ve karakter olarak gerçekten tatmin edici bir oyun. Takip ettiğim oyunlar listesine bir tane daha eklendi.

E

Ellaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cok iyi oyun hem komedi hem tedirginlik hem hikaye acısından gayet güzel yapanın ve cevirelerin eline sağlık 👍

B

Bioxin

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
OYUN HERKESE AÇIK MI

B

benburdayokum

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynu oynayalı 10 20 dk olmuştur hayatımda bu kadar gülmediğim emeğize sağlık şuanlık çok güzel gidiyor
Aot göndermesinden bahsediyorsun büyük ihtimal ben 40 dakka araklıksız gülüp paso başa sardım djkhawdıjwahdwaklj

S

semo05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar sitede yeniyim. İndirme linklerine tıkladığımda (APK) birsyru farklı reklam siteelri çıkıyor. Bir türlü ana linkin olduğu bölüme gecemedim. Yardım edebilirmisiniz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Selamlar sitede yeniyim. İndirme linklerine tıkladığımda (APK) birsyru farklı reklam siteelri çıkıyor. Bir türlü ana linkin olduğu bölüme gecemedim. Yardım edebilirmisiniz
Her konuya yazmanıza gerek yok, ilk yazdığınız konuya cevap verdim.
VPN açıksa kapatınız ya da başka bir tarayıcıdan deneyiniz.
Linki geçebilmek için;
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

KaanGNS

KaanGNS

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Müthiş bir oyun bu kadar az yorum olmasına şaşırdım denemekten çekinmeyin animasyonlar olaylar ve tabii ki sağlam çeviri ile oyun akıyor resmen güncellenince hemen almayı düşünüyorum elinize sağlık AOÇ seviliyorsunuz ❤️

Üst Alt