Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beta içerikleri 1 ayda bir mi betadan çıkıyor ?

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beta üyeliği nasıl alıyoruz? Beceremedim. Kaç para?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Beta üyeliği nasıl alıyoruz? Beceremedim. Kaç para?
İlk olarak alacağınız paketin fiyatına göre kredi yüklüyorsunuz. Kredi 15 dakika içinde hesabınıza geçiyor. Sonrasında da mağaza da istediğiniz paketi alabilirsiniz.
Kredi yüklerken buradan yardım alabilirsiniz;

KREDİ DETAYLARI (DİKKATLİ OKUYUNUZ) - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eternum oyununun bulunduğu beta paketi mağazadan kaldırıldı. Bu yakında herkesin erişimine açılacak demek oluyor.
Yakında herkes indirebilecek mi bu oyunu? 0.2 versiyonu oynamıştım. 0.3 cıkmıs devamını oynıcaktım ama erişime kapalı

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu baya met ediyorlar
kore-japon anime tarzı grafikleri sevmesemde kesinlikle oynayacağım.

Curtas

Curtas

Laik-Darbeci
Kredi
0$
Güzel denemenizi tavsiye ederim (y)

Moderatörün son düzenlenenleri:
R.I.P

R.I.P

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunun seneryosu,animasyonu ve grefikleri çok güzel ama biraz yavaş ilerliyor daha çok aksiyon olabilirdi mesala ama yapımcısının ellerine salık.

Üst Alt