Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
$H@MAN

$H@MAN

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Android kullanıcısıyım 0.3 sürümü yüklü sadice güncellemeyi yüklemem mümkün mü yoksa tekrardan paketi indirip üstüne güncelleme olarak mı kurmam gerekli?

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android kullanıcısıyım 0.3 sürümü yüklü sadice güncellemeyi yüklemem mümkün mü yoksa tekrardan paketi indirip üstüne güncelleme olarak mı kurmam gerekli?
hocam yeni bölümün tamamını kuracaksınız zaten saveleriniz kayıtlı baştan başlamanız gerekmiyor (eski bölümü silin)

A

Ateşxxz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle devamı gelmeli abi orası bırakılacak yer mi ? 🥺

B

BruceBaskan

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
En sevdiğim oyunlar arasında olabilir efsane bir oyun

M

mokokoko

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun bir önceki sürümünü 0.3ü bitirdim şuan ki sürümde 0.4 oalnda biten kısımdan devam edemiyorum yeniden oynatıyor ne yapmam lazım

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun bir önceki sürümünü 0.3ü bitirdim şuan ki sürümde 0.4 oalnda biten kısımdan devam edemiyorum yeniden oynatıyor ne yapmam lazım
bende eski savei kullandım ama bir problem olmamıştı sizde neden oluyor bir fikrim yok

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyun betadan çıktı değil mi bir üyelik veya paket falan almamıza gerek yok direkt indirip oynayabiliyoruz.

KadirWoner

KadirWoner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna karşı en objektif eleştiriyi yapmaya çalışacağım
sex sahneleri için oynanmayacak bi oyun hikayesi son derece akıyor tek amacanız her gördüğünüze çakmak değil günlük yaşamına devam ederken olaylar gelişiyor karakter tam bi abaza değil mutluyum o yüzden ama oyunu oynarken son derece eğlendim çizimleri hiç hoşuma gitmesede diğer oyunlardan farklı hissettirdi biraz müzikleri güzeldi ve bu arada hiçbir yetişkin oyunundan gerilimli dolu sahneler beklemiyordum seçimleriniz oyuna etki ediyor bu da kritik bir şeydi eternum a ilk girdiğinizde chop chop reisden kesinlikle kolye alın tek beklentisi 31 çekmek olmayan arkadaşların eğlenebileceği bir oyun bence herkese iyi eğlenceler

S

SENTİNUS61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhablar konudan bagımsız ana karakter Kadın olan oyunlar söylermisin acaba ?

FatihEyicil

FatihEyicil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yeni sürüm ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?
Yapımcı Discord sunucusu üzerinden yüzdelik dilimle güncelleme ilerlemesini paylaşıyor. Her gün %1 yapıyor. Ortalama dört ayda bir güncelleme çıkartıyor. Güncel olarak ilerleme %50'de.

Rosegod

Rosegod

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tür oyunları nasıl bulabilirim veya ne yazarak bulabilirim ?

Üst Alt