Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.7.5
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Saçma sapan bir hata yüzünden oyuna giriş yapamıyorum maksimum cihaz sınırı da neyin nesi oluyor
Hesap paylaşımını önleme amaçlı oyuna giriş yaptığın mobil cihaz ve bilgisayar hesabına tanımlanır. Yani birden fazla bilgisayar ya da telefondan giriş yapamazsın. Eğer telefon veya bilgisayarımı sıfırladım diyorsan bir defaya mahsus hesabındaki cihazları sıfırlatmak için yöneticimiz 'Mackenzie' ile iletişime geçebilirsin.

KaanGNS

KaanGNS

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Evet Mackenzieden başka yapabilecek yok mu şu işi meşgul herhalde o

H

Haguru123

Kredi
0$
selamlar sevgili yetkili arkadaşlar öncelikle bu efsane oyunu bizle bu kadar kısa sürede buluşturduğunuz için teşekkür ederim. Şuan 0.7.5 versiyonunu oynadım. peny ve luna ile hunt kısmında türkçeye çevirilmemiş metinler bulunmakta. Ek olarak bazı animasyon giren kısımlarda hata veriyor ve yoksay deyince animasyonu görmeden devam ediyoruz bu çok önemli bir hata değil ama azda olsa akıcılığı etkilediği için umarım o kısmıda biran önce düzeltirsiniz. Seviliyorsunuz <3
Bu kadar harika bir oyunun yeni bölümünü oynamak için 1 yıl beklemek çok zor :(

A

Azem

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Maksimum cihaz sınırı aşıldı hatası alıyorum destek talebi oluşturdum ama kimse dönmesi yardım ederseniz sevinirim

E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun betadan ne zaman çıkacak? Discorta 50-60 gün sonra herkese açılacak şeklinde bir şey okumuştum doğru mu?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyun betadan ne zaman çıkacak? Discorta 50-60 gün sonra herkese açılacak şeklinde bir şey okumuştum doğru mu?
Böyle sabit bir gün sayısı yok, oyunların betada kalma süresi katılım sayısına ve hatalara göre değişiklik gösteriyor.

L

lavinia52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bişey soracam bu oyunun birden fazla sonu var mı yoksa sadece bir tane mı son var eğer bir tane son varsa 21 yaşında bir erkek olarak oturup ağlarım harbi

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son %50si bitmişti yeni bölümün. yapımcı her 95-100 gün sonra falan gelir yeni bölüm.
yapımcı her 12 günde bir güncelleme bildirisi yayınlamış bu mantıkla 95-100 gün sonra falan gelir yeni bölüm yazacaktım yarım kalmış nedense ucube bi mesaj gibi duruyor kb lavinia52

L

lavinia52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapımcı her 12 günde bir güncelleme bildirisi yayınlamış bu mantıkla 95-100 gün sonra falan gelir yeni bölüm yazacaktım yarım kalmış nedense ucube bi mesaj gibi duruyor kb lavinia52
Sorun değil az çok anladım zaten yine teşekkür ederim 🙂

H

hellord007

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben böyle bir oyun görmedim badik i bile geçmiş kıyaslanamaz seviyedee

Lucifer004

Lucifer004

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fenerbahçe detayına bayıldım çevirmenin eline sağlık

S

Syner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
badıkten daha ıyı bır oyun nasıl yaptınız lan

K

Kakali1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
/spoiler uyarısı/ Hocam sonda öldüm aq normal olan bu değil mi?

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
/spoiler uyarısı/ Hocam sonda öldüm aq normal olan bu değil mi?
orada bitiyor hikaye devamında neler olacak göreceğiz

bence bi b0k olmayacak ama yabancı sitelerde falan bazı teoriciler mc ölecek tıpkı bazı diğer karakterler gibi eternum dünyasında yaşayacak sadece falan diyor ama böyle olacağını sanmıyorum normal hayatta yapacak çok iş var daha

N

nightblue

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika sürükleyici bir hikayesi var tavsiye ederim

Üst Alt