Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
geae

geae

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler eternuma benzer oyun tarzı var mj öneri 🍷

L

losche

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda NTR, Cuckold, Sandbox ya da point & click unsuru var mı yoksa seçimlere dayanan dizi tadında oyun mu ?

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dolaşma sahnesi derken, biraz daha detaylandırır mısın rica etsem ?
örnek olarak oyun içinde yanlış hatırlamıyorsam harry potter parodisi olan bir bölgede çeşitli öğretmenleri ziyaret edebiliyorsun kendi isteğine göre. bir harita oluyor orada çeşitli tıklanabilir yerler oluyor işte kuledir meydandır vs. orada dolaşabiliyorsun. ama bu tarz şeyler çok az hatta bu verdiğim örnek dışında gelmedi aklıma.

mucahidsizer

mucahidsizer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme ne zaman gelir yapımcı paylasmış sanırım :/

A

aydayuruyencin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.5 versiyonunu yanında 2 oyun ile birlikte 2 dolara almıştım 0.6 versiyona erişimim olacak mı tekrar satın alım gerekecek mi

H

hardery

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu aoc uzantılı dosyayı nasıl kurabilirim nasıl açabilirim?

Ekli dosyalar

• resim_2023-07-24_005349261.png
    resim_2023-07-24_005349261.png
    3.1 KB · Görüntüleme: 4
Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
bu aoc uzantılı dosyayı nasıl kurabilirim nasıl açabilirim?
İndirdiğiniz yerde bir exe dosyası da olacak onu da indirip aoc ve exe uzantılı dosyayı aynı klasöre atacaksın oyunu da exeden yönetici olarak çalıştır

Sukehiro

Sukehiro

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
9$
promotional_image_release_copy-min.pngEternumun 0.6 Sürümü 27 temmuzda patreon abonelerine kademe kademe çıkacak 22 Ağustosda da herkese açılacak Türkçesi ne zaman gelir bilemeyiz ama çok uzun süreceğini düşünmüyorum. Bu bölüm oyunun dönüm noktası olacak baya bir şey öğreneceğiz şimdiden heyecanlıyım bakalım bizi neler bekliyor

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 14624Eternumun 0.6 Sürümü 27 temmuzda patreon abonelerine kademe kademe çıkacak 22 Ağustosda da herkese açılacak Türkçesi ne zaman gelir bilemeyiz ama çok uzun süreceğini düşünmüyorum. Bu bölüm oyunun dönüm noktası olacak baya bir şey öğreneceğiz şimdiden heyecanlıyım bakalım bizi neler bekliyor
bu oyun bi noktada yapımcının ilk oyunu olan once in a lifetime'a bağlanır mı acaba merak ediyorum o oyunun sonlarında karakterlerden biri eternum için para biriktiriyorum yakında çıkacak falan diyordu. ve fantastik ögeler içeren bir oyundu bu oyun da bi sanal gerçeklikten fazlasıdır muhtemelen.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
bu oyun bi noktada yapımcının ilk oyunu olan once in a lifetime'a bağlanır mı acaba merak ediyorum o oyunun sonlarında karakterlerden biri eternum için para biriktiriyorum yakında çıkacak falan diyordu. ve fantastik ögeler içeren bir oyundu bu oyun da bi sanal gerçeklikten fazlasıdır muhtemelen.
Oialt ın o sahnesi kısaca basit bir göndermeydi. Yapımcı yeni oyunu için tanıtım yapıyordu ufak ufak. İlk soruna gelirsek de, iki oyun da aynı evrende geçiyor ama birbirine bağlanma olasılığı düşük. Belki birkaç gönderme görürüz oialt ile ilgili

Üst Alt