Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oialt ın o sahnesi kısaca basit bir göndermeydi. Yapımcı yeni oyunu için tanıtım yapıyordu ufak ufak. İlk soruna gelirsek de, iki oyun da aynı evrende geçiyor ama birbirine bağlanma olasılığı düşük. Belki birkaç gönderme görürüz oialt ile ilgili

iki oyunu da full oynamış olduğunu varsayarak spoilerlı bir mesaj bırakıyorum

eternum belli ki bi oyun değil bir şekilde gerçek dünyaları ve o dünyalardaki bazı canlıları hapsetmişler mesela once in a lifetime'da büyülü bir kitap vardı aşırı güçlü belki ona bağlanır? sonuçta bir şeyler olması lazım ki mantıklı bir açıklaması olsun. ben böyle bir şey bekliyorum açıkçası. belki eternum'un sonralarında ilk oyundaki mc görünür ve eternum'daki mc'ye yardım eder falan. böyle şeyler güzel olurdu.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
iki oyunu da full oynamış olduğunu varsayarak spoilerlı bir mesaj bırakıyorum

eternum belli ki bi oyun değil bir şekilde gerçek dünyaları ve o dünyalardaki bazı canlıları hapsetmişler mesela once in a lifetime'da büyülü bir kitap vardı aşırı güçlü belki ona bağlanır? sonuçta bir şeyler olması lazım ki mantıklı bir açıklaması olsun. ben böyle bir şey bekliyorum açıkçası. belki eternum'un sonralarında ilk oyundaki mc görünür ve eternum'daki mc'ye yardım eder falan. böyle şeyler güzel olurdu.
Eternum'un bir oyundan çok daha fazlası olduğu oyun içerisinde gösteriliyor zaten. Ben de senin gibi düşünüyorum. Oialt konusunda ise birkaç gönderme, alıntı falan görebiliriz ama diğer mc nin eternum mc si ile bir araya gelip ona yardım etmesi zor gibi. Ha "olsa güzel olur mu?" Bence de güzel olurdu

L

lacromain

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hiç beklemediğim yerde bittti çook iyi bir oyun gerçekten bu kadar güzel diyalog başka oyunda görmedim oyun içinde oyun Türkçe çevirisi de çok çok iyi 😄

Sgturk

Sgturk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm çıktı umarım yakında Türkçe'ye çevrilir bu sefer paketi alicam baya bekledim ...

A

agn1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme nin cevirsi nezaman gelir

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun neden betaya geldi yeni bölüm mü çevriliyor? sürüm hala 5.0 o yüzden soruyorum.

T

The Nocturnal

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman eklenecek ona göre alacağım.

A

azkart

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
yapay zeka çevirisi olmayacak değil mi? Mackenzie

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir oyun ancak bu kadar güzel olabilir. Biz bu oyunları oynarken hayattan kopup güzel bir zaman geçirmek için oynuyoruz evet cinsellik de ön planda ama ana gayemiz olmadığımız biri gibi davranıp eğlenmek. Ve bu oyun bunu inanılmaz güzel yapıyor. Diğer oyunlarda ki gibi tek bir mekana bağlı kalmadan öyle güzel kurgulanmış ki oyun. Karakterler inanılmaz iyi oluşturulmuş kişisel özellikleri çok iyi yazılmış kendi hikayeleri davranış biçimleri inanılmaz iyi. Komedi zaten diğer oyunların yanında arşa çıkarılmış oynarken cinsel içerikli bir oyun değil gerçektende bir ekibin üzerinde düşünüp yazmış olduğu bir oyunu oynuyor gibi hissediyor insan. En basitinden oyunda Alien referansı içeren bir bölüm var tek başına o basit oyun hamuru görselliğide ki oyunların hepsini tek celsede siler süpürür anlık o kadar güzel sekanslar oluyor ki gülüp kırılıyorsunuz. Ses konusunda da bir o kadar başarılı oyunumuz sade bir arka plan müziği yerine anlık tepkilere bile ses efekti koymuşlar.

Ana karakterimiz tam istenilen türden sapık bir barzonun teki değil romatik,cesaretli,karizmatik ve güçlü yılışık salak bir tip değil zaten insanlar bu oyunları hayallerini süsleyen böyle özellikler için oynuyor pısırık bir sapığı canlandırmak için değil. Animasyonlar inanılmaz iyi farklı açılardan aynı sahneleri çok güzel tasarlamış yapımcımız. Size en büyük önerim oyunu oynarken seçimlerden sonra sağ üsteki kalp ikonuna tıklayıp karakterlerin renklerinin gri olmadığına emin olun çünkü gri olan karakterin hikayesi sizin oyunu sekansınız içinde kapanmış olduğu anlamına geliyor. geri alarak hatanızı düzeltin ki bu karakterlerin hiç birinden mahrum kalmayın.

Yani uzun lafın kısası bu gerçek bir 'OYUN' diğerleri anlık istek giderici basit görseller. Tabi istisnalar var Deluca Family Being a DIK gibi ama bu başka bir mevzu oynayacak farklı bir oyununuz varsa onu oynayın çünkü bu oyun Red Dead Redemption 2 sonrası mario etkisi bırakabilir.

D

dislek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beta üyelik istiyor ve bende yok, normal şekilde nasıl indirebilirim

Üst Alt