Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
D

DEVIL61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun devamı ne zaman gelecek

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
DEVIL61 0.5 sürümü son çıkan sürüm zaten.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun şahane, bugüne kadar oynadıklarım arasında en ilgi çekici konuya sahip olanı kesinlikle.. ilk indirişimde animasyon yok diye silmiştim ama animasyonlarla birlikte badik'e kafa tutacak seviyeye gelmiş resmen.

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok eğlendim çok keyifliydi ya:)) her karakterin kendine has olayları olması çok güzel olmuş. çeviri ve paylaşım için sağolun agalar yokluğunu hissedicem oyunun kesin :))

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ilk yarım saat bu ne lan dedim ama sonra öyle bir sardıki. Ellerinize sağlık

S

Sivar123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Takip etmeme rağmen güncellendiğinde bildirim almıyorum takip edince başkası yorum yapınca bildirim geliyor oda kafası eserse ben anlamadım bu işi

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Takip etmeme rağmen güncellendiğinde bildirim almıyorum takip edince başkası yorum yapınca bildirim geliyor oda kafası eserse ben anlamadım bu işi
İnternet bağlantınız sıkıntı var mı acaba veya kullandığınız uygulamanın tüm izinleri açık mı?

S

sinanoski

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Link sürekli telegram a geçiş yapıyor, nasıl indiricez bu oyun7

E

emo3535

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapımcı oyunu güncellendi mi? güncellediyse +kaç dakika eklendi oyuna acaba

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Link sürekli telegram a geçiş yapıyor, nasıl indiricez bu oyun7
Pc ise Windows, Iphone harici telefonlar için Android belirtilen linklerden birine tıklayınız o sizi ilkinde 5 saniyelik bir reklama yönlendirecek ardından butona bastığınızda yeni bir sayfa açılacak açılan sayfayı kapatınız ve tekrar 5 saniye bekleyiniz ardından tekrar butona basınız ve sizi indirmek istediğiniz oyunun dosyasına götürecek.

Üst Alt