Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
kayıt dosyası olan var mı elinde
Oyunun önceki bölümünde değişen kısımlar olduğu için oyuna baştan başlamak en sağlıklısı olacaktır.
beta üyelik istiyor ve bende yok, normal şekilde nasıl indirebilirim
Oyun şu anda betada olduğu için erişimin olmadan indirip oynayamazsın, eğer beta paketi satın almayacaksan herkesin erişimine açılmasını beklemen gerekiyor.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Hikaye çok güzel bir yerde ara vermiş. Kaldığı yerden devam ettiğinde umarım ki, bıraktığı yerde ki heyecanı yansıtmaya devam edebilir.

A

aydayuruyencin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkesin erişimine ne zaman açılacak

Akuma

Akuma

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
9$
eLgoMEN

eLgoMEN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun Tam bir görsel roman,kitap olsa bile okuncak tarzda, karakterleri olsun işleyişi ve akıcılığı olsun.Karakterler insanı içine çeken bağlayan tipte bu her oyunda olmaz,sahneleri ve animasyonları güzel şekilde gelecekte Eternum adlı kitap çıkarsa şaşırmayın.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Oyun Tam bir görsel roman,kitap olsa bile okuncak tarzda, karakterleri olsun işleyişi ve akıcılığı olsun.Karakterler insanı içine çeken bağlayan tipte bu her oyunda olmaz,sahneleri ve animasyonları güzel şekilde gelecekte Eternum adlı kitap çıkarsa şaşırmayın.
Eğer çekiliş için yazıyorsan, yorum olarak değil konuyu değerlendirerek yazman gerekiyor.

1694284552601.png

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oynayın oynattırın konusu efsane animasyonları pozisyon stilleri karakterler hepsi iştah açıcı konusuda bir o kadar ilgi çekici kısacası eternum bal oynamayan birazda afedersiniz maldir

zgaf

zgaf

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Hiç oynamadım ama çok iyi oyun diyorlar deniyeceğiz

E

Ezrealistic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sword art online izlediniz mi bilmiyorum ama birinci sezonun verdiği heyecanla başlıyor oyun. Aynı vizörü takıp oyun dünyasına giriyorsunuz. Animeden iyileşmeye başladığı noktada burası. Oyunu oynarken eternumun içinde olması o kadar zevkli ki anlatamam deneyimlemeniz lazım. Kızlara gelirsek isteyebileceğiniz her tür kız var ve hepsi birbirinden ilgi çekici. Açıkçası ben oyunun plotuna daha çok takılıyorum çünkü gerçekten sağlam. Eternumda olmadığınız süre boyunca da aksiyon kesilmiyor zaten. Ama eternumun bir yanı var ki;gerçek hayattan daha gerçek. Yapabilecekleriniz nerdeyse sınırsız. İstediğiniz sunucuya girip istediğiniz dungeonda boss kesebilir,ya da RP sunucusuna girip Romayı yönetebilirsiniz. Çeşitlilik çok olduğundan oyundan bi kez olsun sıkıldığımı hissetmedim. Favori ilk üç oyunuma kesinlikle girer. Herkese tavsiye ederim.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Sword art online izlediniz mi bilmiyorum ama birinci sezonun verdiği heyecanla başlıyor oyun. Aynı vizörü takıp oyun dünyasına giriyorsunuz. Animeden iyileşmeye başladığı noktada burası. Oyunu oynarken eternumun içinde olması o kadar zevkli ki anlatamam deneyimlemeniz lazım. Kızlara gelirsek isteyebileceğiniz her tür kız var ve hepsi birbirinden ilgi çekici. Açıkçası ben oyunun plotuna daha çok takılıyorum çünkü gerçekten sağlam. Eternumda olmadığınız süre boyunca da aksiyon kesilmiyor zaten. Ama eternumun bir yanı var ki;gerçek hayattan daha gerçek. Yapabilecekleriniz nerdeyse sınırsız. İstediğiniz sunucuya girip istediğiniz dungeonda boss kesebilir,ya da RP sunucusuna girip Romayı yönetebilirsiniz. Çeşitlilik çok olduğundan oyundan bi kez olsun sıkıldığımı hissetmedim. Favori ilk üç oyunuma kesinlikle girer. Herkese tavsiye ederim.
Bunu erişim etkinliği için yazdıysan buraya değil, yukarıda, sağ üstteki 'Değerlendir' yazan kısma yazman gerekiyor.

L

lacromain

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şuana kadar badik dahil birkaç oyun bitirdim ilk sıraya bunu koyarım efsanedir hikayede ne olacağı hiç belli olmuyor ve ayrıca çeviri ekibi harikasınız :D

Arslanfatih

Arslanfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel özellikle hikaye bakımından diğer oyunlardan çok farklı cinsellikten çok hikayeyi ön planda tutması ayrı bi sürükleyicilik katıyor

E

ert161616

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkese açmayı mi unuttunuz çıkarın artık

E

Erkoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun betadan ne zaman çıkacak kesin veya tahmini bilgisi olan var mı?

Üst Alt