Eternum Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Eternum Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.2
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Takip etmeme rağmen güncellendiğinde bildirim almıyorum takip edince başkası yorum yapınca bildirim geliyor oda kafası eserse ben anlamadım bu işi
Oyunların Türkçesi güncellenip buraya eklendiğinde Discord sunucumuz üzerinden duyuru atılıyor, Discord üzerinden takip edebilirsin oyun güncellemelerini.

S

sardossun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mükemmel mükemmel, oynayın oynattırın pişman olmazsınız, elinize sağlık <3

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mükemmel mükemmel, oynayın oynattırın pişman olmazsınız, elinize sağlık <3
hatta körlere bile oynattırılmalı bence :)) kusura bakma bildirim geldi bildirime bakınca senin rüzgarınla bende estireyim bari dedim :)

E

emo3535

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
abilerim öncelikle elinize saglik. benim bir sorum olacak oyunu en son oynadığımda sürüm 0.5di ve kara şövalyeye benzer adamın kimliğini tam öğrenmek üzereydik(bahsettiğim adamın annesinin evindeydik) oyun orada bitmişti, oyunu sitede takip ediyorum ve benim oyunu en son oynadığım zamandan bu yana bir kaç güncelleme geldiğini gördüm ama sürüm hâlâ 0.5 olduğundan dolayı oyunu tekrar oymadim henüz.. soruma gelecek olursak;benim en son kaldığım yerden sonrası için oyuna güncelleme geldi mi acaba? hızlı bir şekilde cevaplarsaniz çok mutlu olurum. tekrardan ellerinize sağlık abilerin

xdrl

xdrl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
abilerim öncelikle elinize saglik. benim bir sorum olacak oyunu en son oynadığımda sürüm 0.5di ve kara şövalyeye benzer adamın kimliğini tam öğrenmek üzereydik(bahsettiğim adamın annesinin evindeydik) oyun orada bitmişti, oyunu sitede takip ediyorum ve benim oyunu en son oynadığım zamandan bu yana bir kaç güncelleme geldiğini gördüm ama sürüm hâlâ 0.5 olduğundan dolayı oyunu tekrar oymadim henüz.. soruma gelecek olursak;benim en son kaldığım yerden sonrası için oyuna güncelleme geldi mi acaba? hızlı bir şekilde cevaplarsaniz çok mutlu olurum. tekrardan ellerinize sağlık abilerin
gelmedi

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna sonradan animasyonlar eklendi. eğer oynadığın zamanda animasyon yoksa mutlaka tekrar oyna zira seviye atlamış oyun. ama senaryo olarak hala aynı yerde, yapımcı şu an yeni bölüm üzerinde çalışıyor.

E

emo3535

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna sonradan animasyonlar eklendi. eğer oynadığın zamanda animasyon yoksa mutlaka tekrar oyna zira seviye atlamış oyun. ama senaryo olarak hala aynı yerde, yapımcı şu an yeni bölüm üzerinde çalışıyor.
eyvallah kanka. dediğim yerde kalmıştım ama baştan oynadım oyun gerçekten seviye atlamış durumda, zaten mükemmeldi şimdi mükemmel ötesi olmuş. ayriyeten yapımcı güncellemeyi ne zaman yayımlar bir bilgi veriyor mu

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eyvallah kanka. dediğim yerde kalmıştım ama baştan oynadım oyun gerçekten seviye atlamış durumda, zaten mükemmeldi şimdi mükemmel ötesi olmuş. ayriyeten yapımcı güncellemeyi ne zaman yayımlar bir bilgi veriyor mu
yüzde paylaşmamış da en son yeni bölümden bazı fotoğraflar yayınlamıştı.

mucahidsizer

mucahidsizer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Muhteşem ötesi keşke gerçek olsa dediğim teknoloji kesinlikle oynayın emeginize saglık.

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna sonradan eklenen animasyonlar ne zaman yapıldı. yani tarihini biliyorsan bende öğrenmiş olayım yeni versiyonu ile oynadımmı diye.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
oyuna sonradan eklenen animasyonlar ne zaman yapıldı. yani tarihini biliyorsan bende öğrenmiş olayım yeni versiyonu ile oynadımmı diye.
Sadece "Eternum World" e giriş yapılırken karşımıza çıkan animasyon değişti, o da 0.5 sürümünde eklendi oyuna. Yani başka bir ekstra ekleme yok

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece "Eternum World" e giriş yapılırken karşımıza çıkan animasyon değişti, o da 0.5 sürümünde eklendi oyuna. Yani başka bir ekstra ekleme yok
HE TAMAM ONU GÖRMÜŞTÜM ÇOKTA BEĞENMİŞTİM :) sağolasın

Üst Alt