Deliverance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Deliverance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Kusura bakmayın bir önceki yorumu görünce baya bi soğudum oyundan ama sizin dediğinize göre ntryi seçmezsek hiçbir şekilde olmuyor değil mi teyit etmek amacıyla soruyorum
NTR çoğunlukla isteğe bağlı bırakılıyor. Eğer siz seçmezseniz olmuyor.

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yorumu gördükten sonra sildim bu saatten sonra boynuzlanamam
Kusura bakmayın bir önceki yorumu görünce baya bi soğudum oyundan ama sizin dediğinize göre ntryi seçmezsek hiçbir şekilde olmuyor değil mi teyit etmek amacıyla soruyorum

Ön yargılı olmamalısın. Eşinin mutluluğu her şeye değer. Ben çok zevk aldım. Ve gerçekten farklı bir deneyimdi benim için. Onu bu kadar mutlu görmek benide çok mutlu etti. Evli olsaydım bunu kesin yapardım! Cidden çok farklı bir zevk.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ön yargılı olmamalısın. Eşinin mutluluğu her şeye değer. Ben çok zevk aldım. Ve gerçekten farklı bir deneyimdi benim için. Onu bu kadar mutlu görmek benide çok mutlu etti. Evli olsaydım bunu kesin yapardım! Cidden çok farklı bir zevk.
dürüst adam :D yahu buna çok takılmamak gerekiyor sonuçta sex görmek istiyoruz oynarken niye bu oyunlardaki sexten kaçınalım ki sırf karşılıklı veya değil aldatma var diye :D muhtemelen ilerde sen cuckold swinger tarafına geçecen gibi :))

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun birden çok öğeyi barındırıyor; fantastik, polisiye, gizem ve gerilimde var diyebilirim.Hikayesi iyi yazılmış akıcı ve merak uyandırıyor.Kadın karakterler güzel tasarlanmış ve renderları ise hoş duruyor, animasyonlar için ise bazı yerlerde güzelken bazı yerlerde ise iyi olabiliyor.Oyunda olan kadın karakter ''Sarah'' baş kadın karakterin eşinden bile daha havalıydı.Savaşçı kadınlara karşı her zaman ayrı bir sempatim vardır, seçimlerimi hep onun üstüne oynadım.Atletik bir vücut, savaşçı karakter yapısı ve afrodit sarışınıdır.:love:

Oyun seçimlerimizin ağırlığını sonuna kadar hissettiyor.Özellikle bu baş karakterin eşi olan ''Katharine'' üzerinden tam yönetime sahibiz.Onu ''Corruption(Bozulma)'' oyunda olan tüm ''fetish'' içeriklere yönlendirebilir ya da sadece baş karaktere sadık eş olarak bırakabilirsiniz.Bazı arkadaşlar bu içeriklere yönlendirmezseniz bile eşi baş karakteri aldatıyor demişler, bu yanlış bir algılamadır.Oyunda sadece baş karakter diğer kadınlarla olarak eşini aldatıyor, Tabi ki sonradan ''Katharine'' kocasına katılıyor.Bu da ''Sarah'' olmamızın önünü açıyor.🥰

Baş karakterin eşini ''NTR'' yönlendirirseniz eğer; ''Trevor'' ve karşılarına çıkan erkeklerle dalga geçiyorlar.Nasıl bir dalga geçmekse artık daha çok ödül gibi geldi!. Baş karakterin arkadaşı ''Charles'' ve eşi ''Andrea'' ile bir ''fetish'' giriyorsunuz, zaten ''Andrea'' ve ''Charles'' açık ilişkiyi benimsemişler.Diğer ''fetish'' olayı ise en çok anlaşılmayan şeydir.Baş karakter eşini diğer erkeklerle paylaşmasıdır.Bunu da siz teşvik ediyorsunuz ve baş karakter bu olayları izliyor.Bu aldatmaya girmez zaten kendisi ve eşi planlamış ve karakterin haberi var, artı bu yaşanırken izliyorda, ''Katharine; Sen olmazsan kendimi güvende hissedemem diyor.'' Kocasının teşviği ile bunu yapıyor.''Trevor'' bilgi almak için onunla da bu etkileşime giriyorlar, bundan nasıl zevk alıyorsa artık oyuncu ya da karakter oda ayrı söz konusu tabi..?..:unsure::sick:🤮

Olaylar örgüsünde bu paylaşım sonunda patronun hikayesine geliyor, yorumlarda gördüğüm tartışılan olaydır. ''Katherine zaten patronuyla ilgilenmediğini bile söylüyor.'' Kocası bile patronunun seninle ilgilendiğini söylüyor.. Şimdi son yazımda belirtiğim bu ''Fetish'' olayların devamında''Trevor''la olan ''Katharine'' ve bunu izleyen kocası ironik burası tabi ki!..''Trevor; Patronun senden çok bahsediyor, Evli değilsin değil mi?''cümle kuruyor. ''Katharine şaşırmış bir şekilde; Ne sana söylemedi mi diyor?.'' Bu bize bunu anlatıyor ki patronu ''Katharine'' çok ilgi duruyor evli olduğundan bile bahsetmiyor. Bunu duyan kocasıda patronla dalga geçmek için bunu kullanıyor.''Patron; ofiste her erkek sana ilgi duyuyor, hiç ofiste başkalarıyla yaptın mı?.'' diyor. ''Katrine'' bir ya da iki veya üç kez diyor, zaten başkalarıylada ilişki yaşadığını gördük.Sayılardan bahsederken patronu tahrik etmek için söylüyor ve ofiste arkadaşı ''Trevor'' ile yaptığını söylüyor.Sırf bunu doğrulamak için paylaşım sahnelerini okudum, ve ne mi oldu?.;:sick:🤮Artık anlaşılmıştır ki güzel ''Katharine'' sadık bir eştir.Ama kocası tam bir reziliğin vücut bulmuş halidir.:mad:🤬''Andrea'' ile açık ilişkiye girerken bile şu sözü ''Katharine'' söyler; Üniversitedeyken çok tatlı ve saf bir kızdın herkes seni lezbiyen biri sanıyordu.'' diyerek bu durumu doğrulamış oldu.Konu kapanmıştır.Emeğinize sağlık.🥳🤩

risky Dardaqnan159bursaenes1963Xopox1 Emir2333 serkans Ahmetc niajesti L O R D oguzhan Kekwox hehe132 Kurtskah

Merhaba arkadaşlar, oyun hakkında genel olarak bilgilendirmek amacıyla ve bazı arkadaşların oyun hakkında ki yanlış telafuzları ve de bazı arkadaşlarında doğru noktalara değindiği ama eksik bilgiler dışında, sırf bu oyunun genel içeriğine değinmek için, artı olarak da ''Katharine'' nasıl bir karakter olduğuna dair incelememi okumanızı tavsiye ediyorum. Bazı arkadaşlar oyunu nasıl oynuyor anlamıyorum ama daha dikkatli ve gerçekten doğru şekilde oynarsanız hikaye konusunda daha net bilgi edinmiş olursunuz. İyi eğlenceler..:unsure::giggle:

Crazy_çifçi31

Crazy_çifçi31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son save açamıyorum yoksay yapınca oyun baştan başlıyor acaba fix gelir mi

H

hkjasdlf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
F

FakeAlien

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyuna başlama ekranında bilgileri girdikten sonra direkt hata ekranı alıyorum ve 2-3 defa "Yoksay" yaptıktan sonra tekrar ana ekrana atıp "İnternet Bağlantınız Yok" veriyor. (İnternetimde bir sorun yok, birkaç kez test ettim) Yardımcı olabilir misiniz?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyuna başlama ekranında bilgileri girdikten sonra direkt hata ekranı alıyorum ve 2-3 defa "Yoksay" yaptıktan sonra tekrar ana ekrana atıp "İnternet Bağlantınız Yok" veriyor. (İnternetimde bir sorun yok, birkaç kez test ettim) Yardımcı olabilir misiniz?
Bunun tek sebebi internetinizde sorun olmasıdır. VPN açıksa kapatın eğer değilse VPN açıp Türkiye'ye bağlanın ve öyle girmeyi deneyin.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
İnternetinizde bir sorun olmadığından eminseniz içinde Türkiye bulunan bir VPN bulup kendiniz Türkiye'ye bağlayın ve öyle deneyiniz.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda sanırım ntr varmış henüz bitirmedim ama iyi bir hikaye güzel karakterler ve animasyonlara sahip. Oynanır tavsiye ederim.

Üst Alt