Deliverance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Deliverance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Aslında bütün sonları gördüm ama içlerinden en hoşuma giden son nedense İnci'nin sonu oldu. Kötü karakterlere karşı bir zaafım var sanırım. İşleniş bakımından da İnci'nin sonu bana göre daha iyiydi. Diğer karakterler ile olan sonlarımız biraz zayıf kalmıştı, daha iyi sonlar bekliyordum. İnci en azından ne istediğini bilen bir karakter, diğerler çok fazla sızlanıyor :D

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
3 4 defa tekrar tekrar yükledim ama her girişte oyun beta sürümündedir deyip açılmıyordu, aynısı univercity of problems üzerinde de olmuştu

S

Scorpsever

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
2$
Ne zaman beta dan çıkar

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
karımız taş gibi taş taş :D diperleri cacık ya itici hatta oyundaki karımızın yanında

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
karımız taş gibi taş taş :D diperleri cacık ya itici hatta oyundaki karımızın yanında
Çok kafa bir karakter ve çok fazla cesur. Maceraperest de denilebilir, yanında olmaktan keyif alacağın bir karakter tasarlamışlar kısacası.

A

Alexis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zamana tüm kullanicilar için açılır sorabilirmiyim

Üst Alt