Corruption Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Corruption Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
İzledim ama hala bir şey değişmedi. Haber odasına gittiğimde başka bir yere git diyor.
Oyun bugda kalmış olabilir mi? Kaldığınız yere yakın bir kayıt dosyanız varsa ona dönüp deneyebilirsiniz.

Y

Yunus4545

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
0$
okuldaki seviye yükseltemiyorum öğrencilerin nasıl yapılıyor

I

ihsankral06

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Animasyon var mı oyunda etiketlerde göremedim

B

Britanya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oppo telefonlarda bu ve daha birçok oyundan atıyor bunun çözümünü bilen birisi var mı acaba? Oynamak istiyorum ama olmuyor. Oyunun açılması ile daha ad yazamadan atması bir oluyor.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oppo telefonlarda bu ve daha birçok oyundan atıyor bunun çözümünü bilen birisi var mı acaba? Oynamak istiyorum ama olmuyor. Oyunun açılması ile daha ad yazamadan atması bir oluyor.
Bunun için bir çözüm üretmiş bulunmaktayız ve çıkacak olan oyunlardan itibaren bu sorunuda ortadan kaldıracağız.

B

Britanya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Corruption oyunu için çözüm üretebildiniz mi? Bu oyun gerçekten dikkatimi çekti.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oppo telefonlardan atma sorunu için bir çözümden bahsediyorum. Ben reno 5 Lite Android 12.1 kullanıcısıyım ve daha isim yazmadan oyun atıyor.
Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlenenlerine bakabilirsiniz orada android 13 hatasının çözümleri var belki sizde de işe yarar.

hasan6231

hasan6231

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun hangi versiyonu acaba final yazıyo ama bazı yerlerde gelecek güncellemelerde gelice yazıyo

Üst Alt